Biedronka rozda dziś Fajniaki za darmo
Henryk Borawski, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
Autor Wiktoria Pękalak - 31 Stycznia 2021

Biedronka rusza z hitową akcją, dzieci wniebowzięte. Gang Fajniaków rozdają za darmo

Biedronka przygotowała dla swoich klientów fantastyczną akcję promocyjną. W dzisiejszą niedzielę handlową każdy będzie miał okazję, by odebrać Fajniaka za darmo. Zasady są niezwykle proste.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kiedy Biedronka rozda Fajniaki za darmo
  • Jakie warunki trzeba będzie spełnić, by otrzymać maskotkę

Biedronka rozpieszcza swoich klientów

Akcje Biedronki zdecydowanie podbiły serca Polaków. Gang Fajniaków był trzecią kultową akcją promocyjną, w której można było zdobyć maskotki w zamian za naklejki. Wcześniej Polacy mogli zbierać Świeżaki i Słodziaki.

Teraz Biedronka zdecydowała się zmienić nieco zasady gry. Jedną z maskotek Gangu Fajniaków będzie można odebrać bez konieczności zbierania naklejek.

Jedynym warunkiem jest zrobienie zakupów za minimum 89 złotych i zeskanowanie karty Moja Biedronka. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na jedną zarejestrowaną kartę można odebrać tylko jedną zabawkę.

Kto pierwszy ten lepszy

Specjalna akcja promocyjna Biedronki będzie obowiązywała tylko dziś, dlatego warto się pospieszyć, by odebrać maskotkę, ponieważ ich liczba jest ograniczona.

W Akcji Promocyjnej biorą udział maskotki Gang Fajniaków, aktualnie dostępne w Sklepach Biedronka. Biedronka wydała jednak w sprawie ważny komunikat. Ten powinien rozwiać wątpliwości, jakie mogą mieć uczestnicy programu.

- Organizator zastrzega, że ilość Produktów Promocyjnych w ramach Akcji Promocyjnej jest ograniczona, a dostępność poszczególnych Produktów Promocyjnych może się różnić w poszczególnych Sklepach Biedronka - informuje Biedronka.

W regulaminie napisano też, że do kwoty 89 zł, którą trzeba wydać, by odebrać maskotkę, nie będą się wliczały napoje alkoholowe i produkty tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, oraz wszelkie karty upominkowe, czy doładowania np. telefonu.

Aby zdobyć Fajniaka, należy wziąć go ze sobą do kasy. Po tym jak kasjer zeskanuje wszystkie produkty, cena maskotki zostanie automatycznie obniżona.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News