BiznesINFO.pl
Biedronka nowoczesne produkty

By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34038835

Biedronka znów zaskoczyła. W sieciówce kupisz supertanio produkty do domu, które sprawią Ci wiele radości

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Biedronka od 5 listopada zaczęła wprowadzać do swoich sklepów nowoczesne produkty z serii "Inteligentny dom z Biedronką". Co ważne, są one sprzedawane w bardzo przystępnych cenach. Gadżety mogą stanowić ciekawe uzupełnienie wyposażenia naszych

Biedronka oferuje supernowoczesne gadżety do domu

Biedronka sprzedaje produkty, które jeszcze kilkanaście lat temu wydawały się wyposażeniem domu z odległej przyszłości. Koncepcja inteligentnych domów jest coraz popularniejsza, a teraz możemy unowocześnić nasz dom dzięki łatwo dostępnym i tanim produktom.

- Dzięki nowym urządzeniom dostępnym w sklepach Biedronka za pomocą jednego dotknięcia ekranu smartfona lub komendy głosowej możemy na przykład regulować kolor oświetlenia w naszym domu, wydawać komendy psu przy pomocy specjalnej kamery czy po prostu oszczędzać prąd przez zdalne wyłączanie gniazdka elektrycznego - mówiła Anna Nowak, kupiec odpowiedzialna za ofertę artykułów przemysłowych w sieci Biedronka.

Urządzenia oferowane przez Biedronkę umożliwiają zdalne sterowanie za pośrednictwem smartfona z funkcjami Asystenta Google, Siri, czy Amazon Alexa. Dzięki temu możemy nawet z pracy kontrolować to, co się dzieje w domu, czy z innego pokoju sprawdzić co porabiają dzieci.

Oferta Biedronki z gadżetami do domu

Za 169 zł w Biedronce kupimy kamerę obrotową Wi-Fi MELINK, z szerokim polem widzenia, funkcją wykrywania ruchu i diodami podczerwieni, które umożliwiają podgląd nawet w nocy. Urządzenie ma również głośnik i mikrofon, dzięki czemu można np. zdalnie dyscyplinować domowego zwierzaka.

Z kolei za 49,99 zł można kupić gniazdo smart Wi-Fi MELINK. Jak pisze strona Biedronki, dzięki niemu możemy dodać urządzenia elektryczne takie jak radio, czy wiatrak. Co więcej, możemy ustalić harmonogram, o której godzinie będą się włączać, bądź wyłączać dane urządzenia. Co więcej, możemy np. zdalnie włączyć prąd, gdybyśmy zapomnieli wyłączyć żelazko.

  1. NFZ pokazał stawki. Łóżko na dobę to ponad 800 złotych

  2. Lidl szykuje propozycję, jakiej jeszcze nie było. Do sklepów w Black Week ruszą tłumy

  3. Ściąganie należności nie ominie nikogo, będą nowe reguły. Zalegający z opłatami mają spore powody do obaw

Biedronka sprzedaje także listwę zasilającą smart Wi-Fi MELINK za 149 zł. Dzięki niej możemy kontrolować niezależnie wszystkie gniazda elektryczne w domu i grupować je z innymi. Mamy więc możliwość zaprogramowania np. klimatyzatora, czy czajnika.

Za tę samą cenę w Biedronce kupimy także taśmę LED Wi-Fi MELINK, która pozwala na dyskretne oświetlenie pomieszczeń, z możliwością wyboru 16 milionów kolorów. Co więcej, można ustawić możliwość zmieniania koloru wraz z rytmem muzyki. Listwa mocowana jest samoprzylepnym paskiem, można ją ciąć do wyznaczonej długości, co zapewnia jej dużą wszechstronność w domu. Podobne opcje ma żarówka LED Wi-Fi MELINK za 49,99 zł.

W ofercie Biedronki znajduje się także Radio kuchenne lub stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Hykker za 79,90 zł. Radio posiada Bluetooth z zasięgiem do 10 metrów oraz wyświetlacz LCD. Z kolei stacja pogodowa umożliwia pomiar temperatury w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Za 99 zł kupimy w Biedronce lampę biurkową 3 w 1 Smukee. Jej funkcje to trzy poziomy jasności, a także odtwarzanie muzyki, czy nawet prowadzenie rozmów przez Bluetooth. Kolor podświetlenia można zmieniać w palecie kolorów RGB.

Tagi:

Konrad KarpiukAutor

Redaktor Biznesinfo. Najchętniej pisze na tematy polityczne, społeczne i związane z kierowcami. Były redaktor portalu "Świat na Kołach". Absolwent Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Hobbystycznie zajmuję się muzyką i starymi samochodami, głównie krajowej produkcji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zakupy

Handel

Nowelizacja ustawy o prawach konsumenta. Konieczność podawania ceny przed obniżką

Czytaj więcej >
pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Nadchodzące święta będą drogie. Prezenty jednak muszą być

Czytaj więcej >