bank
Pixabay/Oliver22
Autor Paulina Musianek - 11 Października 2019

W ten weekend aż 8 banków zrobi przerwy techniczne. Spore utrudnienie dla wielkiej grupy klientów

Bank za bankiem ogłaszają przerwy techniczne. Większość z nich zaserwuje swoim klientom spore utrudnienia związane z bankowością elektroniczną czy płatnością kartą.

Banki szykują przerwy techniczne. Klienci 8 powinni przygotować się na spore utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej oraz problemy z płatnościami kartami przez internet.

Bank Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w nocy z niedzieli na poniedziałek, klienci banku Pekao nie będą mieli dostępu do serwisów Pekao24 (w tym aplikacji PeoPay) oraz usług maklerskich w godzinach 0.01-1.30.

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski również zaplanował przerwę techniczną. W niedzielę 13 października klienci będą mieć problemy z płatnościami BLIK lub kartą w internecie. Potrwają one prawdopodobnie do godz. 5.30. Od północy do godz. 3.00 w poniedziałek (14 października) niemożliwe będzie wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z bankomatów.

500 plus będzie powoli wygaszane. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem500 plus będzie powoli wygaszane. Wiele osób pożegna się ze świadczeniemCzytaj dalej

mBank

W godzinach 15.00-22.00 w sobotę w serwisie transakcyjnym oraz na urządzeniach mobilnych wyłączony będzie internetowy mKantor.

Nest Bank

W niedzielę 13 października niedostępna będzie bankowość internetowa oraz system PSD2 API. Klienci nie zalogują się na swoje konta między godz. 0.30 a 5.00.

BNP Paribas

W niedzielę od godziny 6.00 do godziny 13.00 bankowość internetowa i mobilna (GOonline, Pl@net, Mobile Pl@net, BiznesPl@net, Mobile BiznesPl@net, GOmobile, BGŻ Optima) będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Operacje kartowe i dostęp do bankomatów mają przebiegać bez zakłóceń.

Bank BPS

Dostęp do bankowości internetowej zostanie wyłączony na dwie godziny w niedzielę, począwszy od 01.30

Bank Millennium

W sobotę 12 października między godz. 1.00 a godz. 3.00 nie będą działać bankowość internetowa, mobilna oraz płatności BLIK.

Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak niebezpieczny, że zwrócisz go bez paragonuIkea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak niebezpieczny, że zwrócisz go bez paragonuCzytaj dalej

Getin Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 0.10 do 0.40, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Credit Agricole

Od godziny 0.00 do 2.00 w sobotę mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z serwisów CA24.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Gwiazda TVN ma raka, pokazała leki za 600 zł. ”To nie my jesteśmy chorzy, a kraj, w którym żyjemy”
  6. Mateusz Morawiecki wprowadził w całej Polsce stan alarmowy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News