Żabka z maseczkami od 4F
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 7 Maja 2020

Znana sieciówka sprzedaje markowe maski z jonami srebra. Za 3 sztuki wielokrotnego użytku 14,99 zł

Żabka poszerza ofertę środków ochronnych dzięki współpracy z polską firmą 4F. Sieciówka proponuje markowe maseczki wielokrotnego użytku w kilku kolorach i korzystnych cenach. Już niedługo do katalogu artykułów ochronnych dołączą także maseczki z jonami srebra.

Żabka z maseczkami od 4F

Rezultatem współpracy Żabki z 4F jest poszerzenie oferty artykułów ochronnych o maseczki wyprodukowane przez polską markę odzieży akcesoriów sportowych. „W najbliższym czasie do naszej sieci trafi kilkadziesiąt tysięcy maseczek 4F, (…) w które są już zaopatrzeni franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych sklepów - wyznała Anna Grabowska, wiceprezes zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska.

Nowa choroba atakuje małe dzieci, do złudzenia przypomina COVID-19. Kluczowe pierwsze 10 dni, potem może być za późnoNowa choroba atakuje małe dzieci, do złudzenia przypomina COVID-19. Kluczowe pierwsze 10 dni, potem może być za późnoCzytaj dalej

„Cieszymy się, że możemy wspólnie z Żabką połączyć siły i dać Polakom możliwość zakupu maseczek wielokrotnego użytku, teraz udostępnionych do sprzedaży w ponad 6100 sklepach największej sieci convenience w Polsce. Warto podkreślić, że firma OTCF przekazuje 5% wartości netto ze sprzedaży maseczek w pakietach po 3 szt. na wsparcie Fundacji 4F Pomaga – podkreśliła Justyna Gościńska, członek zarządu Fundacji 4F Pomaga.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. A więc jednak, minister podała przybliżoną datę wyborów prezydenckich. "Trudne, ale nie niemożliwe"

Żabka stawia na jakość

Maseczki 4F są sprzedawane w Żabce pojedynczo i w pakietach po 3 sztuki od 6 maja. Cena za jedną maseczkę bawełnianą z dwiema warstwami polipropylenowymi to 5,99 zł, a za trójpak – 14,99 zł. Na przestrzeni kilku dni w sklepach pojawią się także maseczki złożone z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Ten rodzaj maseczek 4F będzie sprzedawany po 3 sztuki, w kolorze czarnym i białym, a jego cena to również 14,99 zł – podają wiadomości handlowe.

Biedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu. Zakupy w sieci zrobisz niemal codziennieBiedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu. Zakupy w sieci zrobisz niemal codziennieCzytaj dalej

Maseczki wyprodukowane przez 4F mogą być prane w temperaturze 60 stopni Celsjusza i służą przy 10 praniach. Są to produkty przeznaczone dla dorosłych, ale Żabka oznajmiła, że w najbliższych tygodniach pojawi się także wariant dla dzieci.

Nie jest to jedyna ochrona, jaką proponuje Żabka. W połowie kwietnia sieć wprowadziła maseczki jednorazowe w cenie 16,17 zł za 10 sztuk. Niska cena tych produktów jest wynikiem rezygnacji z marży. Na ten krok zdecydowała się zarówno cała sieć, jak i poszczególni franczyzobiorcy. Łącznie Żabka zaoferuje ok. 30 mln takich maseczek, a pół mln trafiło już do służby zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handlu
  2. Pacjenci są wściekli. Pojawiły się dodatkowe opłaty za wizytę u specjalisty
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News