ryanair-needpix-pagarau
pagarau (pixabay.com) / needpix.com
Autor Stanisław Węgrowski - 11 Czerwca 2020

Ryanair nie będzie już pobierał opłaty za zmianę rezerwacji. Ale tylko w dwóch sytuacjach

Ryanair przekazał, że znosi opłatę za zmianę rezerwacji lotu. Nie obejmuje to jednak wszystkich połączeń, jakie znajdą się w ofercie przewoźnika. Rezerwację w Ryanair będzie można zmienić bez opłaty pod dwoma warunkami.

Ryan znosi opłatę za zmianę rezerwacji

Linie lotnicze Ryanair poinformowały o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji. Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwują lot na lipiec bądź sierpień, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezkosztowej zmiany rezerwacji.

Ryanair przekazał w komunikacie na swojej stronie internetowej, że planuje od 1 lipca wykonywać prawie 1000 lotów dziennie. Zmiana rezerwacji bez opłaty będzie możliwa pod dwoma warunkami.

Wzrósł VAT na wiele produktów. Niektóre z nich kosztują nas sporo drożejWzrósł VAT na wiele produktów. Niektóre z nich kosztują nas sporo drożejCzytaj dalej

Zmiana rezerwacji bez opłaty w Ryanair

Wszyscy pasażerowie, którzy od 10 czerwca dokonają rezerwacji lotu na lipiec bądź sierpień, będą mogli zmienić termin podróży bez dodatkowej opłaty na dowolny aż do 31 grudnia 2020 roku. Trasa musi pozostać taka sama, a podróż musi zostać zakończona w 2020 roku.

- Najpopularniejsze kraje wakacyjne jak Włochy, Portugalia i Hiszpania, otwierają granice i zapraszają międzynarodowych turystów. Jesteśmy gotowi powitać pasażerów na pokładach naszych samolotów już od 1 lipca, kiedy Ryanair będzie obsługiwał prawie 1000 lotów dziennie w ramach całej naszej siatki połączeń - powiedziała Dara Brady, Director of Marketing & Digital Ryanair, cytowana w komunikacie firmy.

I dodała, że linie Ryanair chcą zaoferować klientom jak najwięcej elastyczności, dlatego znoszą opłatę za zmianę rezerwacji.

Myślał, że dostanie miliony w spadku. Oszust w sprytny sposób pozbawił go kilkuset tysięcy złotychMyślał, że dostanie miliony w spadku. Oszust w sprytny sposób pozbawił go kilkuset tysięcy złotychCzytaj dalej

Wracają loty międzynarodowe

Wczoraj premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od 13 czerwca Polska otwiera granice na państwa Unii Europejskiej. Kontrole graniczne zostaną zniesione. Podróżni nie będą też musieli odbywać kwarantanny. Natomiast od 16 czerwca zostanie przywrócony międzynarodowy ruch lotniczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były dyrektor WHO przerwał milczenie. Według niego koronawirus sam zniknie
  2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość
Przebadali 18 tys. aut, by poznać prawdę. Zanim kupisz hybrydę lub auto elektryczne, uważnie przeczytajPrzebadali 18 tys. aut, by poznać prawdę. Zanim kupisz hybrydę lub auto elektryczne, uważnie przeczytajCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News