platnosc-piqsels-cc0
piqsels.com, CC0
Autor Stanisław Węgrowski - 19 Czerwca 2020

Aż 9 banków z przerwami w ten weekend. Prawie każdego z nas dotknie ten problem

PKO BP, Santander czy ING - klienci m.in. tych banków muszą liczyć się problemami w dostępie do bankowości w najbliższy weekend. Od 19 do 22 czerwca prace serwisowe będa prowadzone w aż dziewięciu bankach. PKO BP swoje prace rozpocznie w niedzielę, ale w banku Santander przerwa techniczna zacznie się już dziś.

PKO BP, Santander i inni. Przerwy techniczne w bankach

PKO BP poinformował, że w niedzielę 21 czerwca od godz. 00:00 do godz. 12:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.

PKO BP dodaje, że w czasie przerwy technicznej aplikacja IKO nie będzie działać od godz. 0:00 do godz. 6:00, a w godzinach 6:00 - 12:00 będzie można nią tylko wypłacać z bankomatów oraz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych kodami BLIK.

Będziesz chciał się zrelaksować, a wlepią ci mandat. Za kilka popularnych nawyków na plaży grozi karaBędziesz chciał się zrelaksować, a wlepią ci mandat. Za kilka popularnych nawyków na plaży grozi karaCzytaj dalej

PKO BP zaznacza, że wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą działać. W komunikacie PKO BP prosi klientów, aby wszystkie ważne transakcje wykonali wcześniej.

PKO BP w niedzielę, Santander już dziś. Utrudnienia dla klientów

Klienci PKO BP mają czas na załatwienie swoich pilnych spraw do niedzieli, ale w banku Santander prace serwisowe zaczną się już dziś. W nocy z piątku 19 czerwca na sobotę 20 czerwca w godzinach od 23:00 do 7:00 klienci banku Santander nie zalogują się do systemu bankowości internetowej oraz mobilnej.

ZM Henryk Kania kończy swoją historię. Wiemy już, kto przejął przedsiębiorstwoZM Henryk Kania kończy swoją historię. Wiemy już, kto przejął przedsiębiorstwoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
3. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco

W trakcie przerwy technicznej niedostępne będą także przelewy zwykłe, natychmiastowe, Przelewy24, płatności mobilne w aplikacji Santander oraz Blik. W trakcie prac serwisowych klienci banku Santander nie będą mogli korzystać z usługi kantor.

Alior Bank

Podobnie jak PKO BP i Santander, Alior Bank także będzie prowadził prace serwisowe w ten weekend. Klienci banku muszą być gotowi na utrudnienia w związku z planowaną na sobotę 20 czerwca przerwą techniczną. Od godziny 10:00 do godziny 14:00 niedostępny będzie serwis inwestycyjny. Czas niedostępności może się wydłużyć, bank ma informować klientów o sytuacji na bieżąco.

Nest Bank

Ze względu na prace serwisowe, w nocy z soboty na niedzielę (20 na 21 czerwca 2020 r.), od godziny 21:00 do 1:00 klienci Nest Banku muszą się liczyć z utrudnieniami. Podczas przerwy technicznej bankowość internetowa i mobilna będzie działać w trybie przyjmowania zleceń.

Najciekawsze samochody PRL-u, które nie trafiły do seryjnej produkcji. Kilka z nich robi wielkie wrażenieNajciekawsze samochody PRL-u, które nie trafiły do seryjnej produkcji. Kilka z nich robi wielkie wrażenieCzytaj dalej

W trakcie prac serwisowych niedostępne będą przelewy natychmiastowe, usługa doładowania telefonu komórkowego, operacje na saszetkach (zasilenie, zmiana kwoty, usunięcie saszetki) oraz zarządzanie celami oszczędnościowymi. Podczas przerwy nie będzie dostępne zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa oraz płatności za zakupy internetowe z wykorzystaniem usługi NestPrzelew.

ING Bank Śląski

ING zaplanował prace serwisowe w dniach 20 -22 czerwca. W związku z tym, od godziny 22:00 w sobotę 20 czerwca do godziny 14:00 w niedzielę 21 czerwca, w Moim ING mogą nie działać: zamawianie, zastrzeganie, czasowe zablokowanie i zamykanie kart, aktywacja kart i pakietów ATM, otwieranie kont, zarządzanie funkcją wielowalutową dla karty Visa zbliżeniowa, wyłączenie płatności zbliżeniowych, zmiana limitów i wizerunku karty, aktywacja płatności kartą w telefonie i dodawanie karty do Apple Wallet, dodawanie kart Mastercard do portfeli w zewnętrznych aplikacjach (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), złożenie wniosku o kartę kredytową, pożyczkę i limit w koncie.

LPG bardziej opłacalne niż myślisz, zwłaszcza teraz. Przedstawiamy 5 najważniejszych powodówLPG bardziej opłacalne niż myślisz, zwłaszcza teraz. Przedstawiamy 5 najważniejszych powodówCzytaj dalej

Wystąpią też ograniczenia i niedostępności w ofercie dla Przedsiębiorców, w zakresie otwierania kont, zamawiania kart, a także podpisywania umów o kartę kredytową, pożyczkę i linię kredytową.

Dodatkowo, w nocy z 21 na 22 czerwca pomiędzy godziną 20:30 a godziną 3:30 mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji wpłat i wypłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING.

mBank

W niedzielę 21 czerwca mBank przeprowadzi prace techniczne. Oznacza to, że część usług będzie niedostępna dłużej niż zwykle. W godzinach 02:00 - 09:30 nie będzie można płacić kartą, wypłacać gotówki z bankomatu oraz korzystać z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie będzie można płacić w godzinach 02:00 - 12:30. Pomiędzy godziną 02:00 - 12:30 klienci nie będą mogli zalogować się na swoje konta w internecie i korzystać z aplikacji mobilnej.

Getin Bank

W nocy z piątku na sobotę (19 na 20 czerwca) od godziny 22:50 do 10:00 Getin Bank będzie prowadzić prace techniczne. W tym czasie nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i bankowości mobilnej.

Wielu Polaków będzie musiało zainstalować w samochodzie dodatkowe urządzenie. Prezydent podpisał już ustawęWielu Polaków będzie musiało zainstalować w samochodzie dodatkowe urządzenie. Prezydent podpisał już ustawęCzytaj dalej

BOŚ Bank

BOŚ Bank poinformował, że z powodu wykonywania prac serwisowych, od godz. 22:00 w piątek (19.06) do godz. 22:00 w sobotę (20.06), system BOŚBank24 oraz Usługa TeleBOŚ będą niedostępne. Bank zaznacza, że w czasie prac serwisowych dostęp do infolinii będzie ograniczony.

Millennium Bank

Bank Millennium zaplanował prace modernizacyjne na sobotę, 20 czerwca. Z tego powodu od godziny 0:01 do godziny 1:30 niedostępne będą płatności i wypłaty kartami płatniczymi, a wyłączona zostanie obsługa TeleMillennium. Natomiast od północy do godziny 2:40 klienci nie będą mogli się zalogować do systemu bankowości internetowej oraz mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:"k

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Tomasz Tomiak, kochały go miliony Polaków
  2. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  3. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni
  4. Jest miejsce, gdzie zatankujesz znacznie taniej. Paragony mówią same za siebie
  5. Polacy jeżdżą tam wyjątkowo tłumnie każdego roku. Właśnie padł rekord zakażeń
  6. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News