Marek Niedźwiecki wraca na antenę
Jan BIELECKI/East News
Autor Maria Glinka - 11 Września 2020

Marek Niedźwiecki wraca do radia. Znów poprowadzi Listę Przebojów

Mimo głośnych zapowiedzi Marek Niedźwiecki nie rezygnuje z kariery radiowej. Dziennikarz muzyczny ponownie poprowadzi Listę Przebojów, ale tym razem w innej rozgłośni. Gdzie i kiedy będzie można usłyszeć jego audycję?

Marek Niedźwiecki ponownie w radiu

Tuż po odejściu z radiowej Trójki Marek Niedźwiecki wyznał, że nie zamierza prowadzić żadnej listy przebojów. Skąd ta nagła zmiana decyzji? Szczegóły zdradził we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. - Po trzech miesiącach pomyślałem sobie, że może jeszcze nie pora kończyć z radiem. Głos jeszcze sprawny, więc być może jeszcze wrócę do radia. Może jeszcze w tym roku - wyjawił Marek Niedźwiecki. Na potwierdzenie tych informacji nie trzeba było długo czekać.

O zmianie decyzji poinformowała jedna z rozgłośni na oficjalnym profilu na Facebooku. Onet podaje, że Marek Niedźwiecki poprowadzi Listę Przebojów na antenie RadioSpacji - internetowej rozgłośni, która rozpoczęła działalność w marcu tego roku. Z komunikatu wynika, że dziennikarz zasiądzie przed radiowym mikrofonem w poniedziałek o godzinie 18.00. Na razie nie wiadomo, czy występ Marka Niedźwieckiego w RadioSpacji to jednorazowy incydent, czy początek dłuższej współpracy. W listopadzie dziennikarz ma ogłosić, gdzie będzie pracował na stałe.

Kiedy inne kraje zaostrzają, jedno państwo UE łagodzi obostrzenia. Znów możemy tam podróżowaćKiedy inne kraje zaostrzają, jedno państwo UE łagodzi obostrzenia. Znów możemy tam podróżowaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł
2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

Skandal w radiowej Trójce powodem rezygnacji Marka Niedźwieckiego

Marek Niedźwiecki podjął decyzję o opuszczeniu radiowej Trójki po tym, jak zarządcy anulowali jedno z notowań Listy Przebojów. Domniemuje się, że powodem zdjęcia zestawienia była piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój", która zajęła pierwsze miejsce. Władze stacji oskarżyły Marka Niedźwieckiego o manipulowanie rankingiem. Na stronach TVP Info pojawiły się zarzuty, jakoby dziennikarz miał pobierać łapówki.

W reakcji na te bulwersujące oskarżenia Marek Niedźwiecki złożył wezwanie przedprocesowe do władz Polskiego Radia i TVP. Dziennikarz domaga się oficjalnych przeprosin oraz przekazania 10 tys. zł na poczet lekarzy, którzy walczą z pandemią. Marek Niedźwiecki od lat był związany z Programem Trzecim Polskiego Radia. Pracował jako prezenter tej stacji w latach 1982-2007 oraz 2010-2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy
  2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami
  3. Problematyczny dochód seniora i 13. emerytura. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  4. ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrot
  5. 30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić
  6. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 złWchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 złCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News