Janusz Korwin-Mikke znika z facebooka
Jakub Kaminski/East News
Autor Konrad Karpiuk - 13 Listopada 2020

Facebook całkowicie usunął stronę Janusza Korwina-Mikkego. Wszyscy mieli już dosyć

Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi nie tylko w telewizji, ale i w portalach społecznościowych. Niedawno Facebook zdecydował się usunąć politykowi stronę.

Janusz Korwin-Mikke zniknął z Facebooka

Janusz Korwin-Mikke był jednym z najbardziej popularnych polskich polityków na portalu Facebook, obserwowało go 780 tys. osób, co jest lepszym wynikiem nawet od prezydenta Andrzeja Dudy (który ma ich 755 tys.). Na jego profilu nie brakowało felietonów, czy tradycyjnie kontrowersyjnych wypowiedzi.

Płaca minimalna inna w każdym powiecie? Jest nowa projekt polskich wynagrodzeńPłaca minimalna inna w każdym powiecie? Jest nowa projekt polskich wynagrodzeńCzytaj dalej

Jak poinformował w czwartek 12 listopada polityk Konfederacji Konrad Berkowicz, Facebook całkowicie usunął stronę Janusza Korwin-Mikke. Poseł na Sejm apelował o przywrócenie strony w imię "pielęgnowania wolności słowa i szacunku wobec wolnego wyboru".

Berkowicz zaznaczał jednocześnie, że Facebook jako prywatna strona ma pełne prawo do cenzury. Jednocześnie sam stwierdził, że jako konsument ma prawo stosować nacisk konsumencki i wyrazić swoje zdanie na temat decyzji Facebooka.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Za niecałe 2 miesiące wchodzi w życie nowa opłata. Wysokość rachunków po prostu nas dobije
2. Mariusz Czajka twierdzi, że był oszukany przez Marylę Rodowicz. Dziś przez pandemię nie ma za co żyć, pomoże mu inna artystka
3. Nowe 500 plus wypłacą na smartfona. Z wnioskiem trzeba się jednak pospieszyć

Jeśli chcesz wysłać prezent na święta, lepiej się spiesz. Poczta Polska podała dwie ważne datyJeśli chcesz wysłać prezent na święta, lepiej się spiesz. Poczta Polska podała dwie ważne datyCzytaj dalej

Berkowicz zorganizował na Facebooku wydarzenie, które nazywa się "Przywrócić stronę Korwin-Mikkego na Facebooku!". Do tej pory zainteresowanie akcją wyraziło około 8,7 tys. użytkowników.

- Z kompletnie niezrozumiałych powodów Faszyści&Bolszewicy usunęli mi stronę - komentował sam Janusz Korwin-Mikke na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie młodzi imprezują w czasie pandemii? W Warszawie rośnie popularność nielegalnych klubów
  2. Ekspert wyjawił prawdę o testach na koronawirusa. W Polsce jest z nimi poważny problem
  3. Średnia emerytura w wysokości ponad 8 tys. zł na rękę. Nowa ustawa wywraca system do góry nogami
  4. Na kierowców czeka gigantyczna kara na 17 tys. zł. Wystarczy zapomnieć jednej rzeczy
  5. Czas masz tylko do końca listopada. Potem 300 zł przepadnie na dobre
  6. Sensacja w polskiej kadrze skoczków. W naszej drużynie wyrasta nowy lider, pokonał Stocha i Kubackiego
  7. Błyskawiczny sernik Oreo bez pieczenia. Zrobisz go w 15 minut, fani ciasteczek oszaleją ze słodkiego szczęścia

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News