Fala pandemii idzie przez świat. WHO alarmuje.
https://flickr.com/ITU-Pictures
Autor Kamila Jeziorska - 29 Czerwca 2020

Przykre informacje od WHO. Pandemia dopiero się rozkręca

Fala pandemii w skali globalnej się nasila. Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia ogłosił, że w krajach, które otworzyły swoje gospodarki, zanotowano wzrost przypadków koronawirusem.

Fala pandemii się nie skończyła

Fala pandemii nadal przechodzi przez świat. Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, ogłosił, że fala pandemii nasila się w skali globalnej. W poszczególnych krajach, które zdecydowały się na odmrożenie swoich gospodarek, zanotowano wzrost przypadków zakażeń koronawirusem - donosi WHO.

Szef WHO cytowany przez CNBC powiedział, że choć poszczególne kraje zrobiły progres to w skali globalnej fala pandemii się nasila. Podkreślił także, że mimo tego, że wszyscy chcemy powrotu do normalnego życia to rzeczywistość jest taka, że końca nawet nie widać.

Najdroższy pies świata jest wart krocie. Aż dziw, że ktoś mógłby tyle wydaćNajdroższy pies świata jest wart krocie. Aż dziw, że ktoś mógłby tyle wydaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji

Kolejna fala pandemii na jesieni?

Przypomnijmy, że kolejną falę pandemii przewiduje się na jesień. Przed jesienną falą pandemii drży i ostrzega nie tylko WHO. Eksperci i organizacje międzynarodowe alarmują, że wszystkie kraje muszą przygotować się na jej nadejście.

Do tej pory koronawirusem zaraziło się 10,1 mln osób, natomiast zmarło 502 tys. W ostatnią niedzielę ponad 60 proc. nowych przypadków zakażeń COVID-19 pochodziło z obu Ameryk - podaje pb.pl.

Odpowiedź Ministerstwa doprowadziła do szału wiele Polek pracujących w Niemczech. Nie tego się spodziewałyOdpowiedź Ministerstwa doprowadziła do szału wiele Polek pracujących w Niemczech. Nie tego się spodziewałyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News