Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria
Maria Glinka
Maria Glinka 27.04.2020 02:00

Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Dino z nową ofertą

Dino postanowić uaktualnić ofertę produktów wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów w tym szczególnym czasie pandemii. Nowością na półkach sklepowych jest przyłbica ochronna, którą można kupić za 17,99 zł (przecena z 19,99 zł) – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Firma nie rezygnuje z pozostałych artykułów higieny osobistej. W dalszym ciągu dostępne są wielorazowe maseczki bawełniane (od 2,49 zł przy zakupie dwupaku) i jednorazowe maski w opakowaniach zbiorczych. Sklep oferuje także płyny dezynfekcyjne zarówno w pojemnikach kilkulitrowych, jak i opakowaniach podręcznych. Na regałach można znaleźć także mydła antybakteryjne.

Asortymentu nie zabraknie

Sieć zapewnia, że oferta produktów będzie na bieżąco poszerzana, a środków ochronnych nie brakuje w żadnej placówce, których pod koniec marca było na terenie Polski już 1257.

Maseczki, żele oraz płyny dezynfekcyjne można zakupić już od jakiegoś czasu również w innych sklepach m.in. w Żabce, Biedronce, Carrefourze oraz Lidlu.

Poza tym środki ochronne można znaleźć także w tzw. maseczkomatach, które są rozstawione na ulicach Warszawy i Krakowa.