Ceny prądu 2020 jednak będą większe, niż obiecywano
Pexels
Autor Stanisław Węgrowski - 17 Grudnia 2019

Ceny prądu w 2020 znacznie w górę. Znamy już dokładną wysokość podwyżek

Ceny prądu 2020. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się o godz. 15 Urząd Regulacji Energetyki podał, o ile w przyszłym roku wzrosną ceny prądu dla gospodarstw domowych.

Ceny prądu 2020 - szef URE podał kwoty podwyżek

Dyskusja dotycząca tego, jakie będą ceny prądu w przyszłym roku, toczyła się od kilku tygodni. I nie było wiadomo, czego tak naprawdę się spodziewać. Z jednej strony mieliśmy wypowiedzi wicepremiera Jacka Sasina, który zapewniał, że gospodarstwa domowe nie odczują podwyżek cen energii elektrycznej i że ceny prądu wzrosną dla przedsiębiorstw. Ale inaczej wypowiadała się minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, która zapowiedziała, że ceny prądu dla gospodarstw domowych wzrosną o 5-7 proc.

Dziś odbyła się konferencja prasowa Urzędu Regulacji Energetyki. Prezes URE Rafał Gawin poinformował przed momentem, jakie będą ceny prądu w 2020 roku. - Stawka za prąd dla klientów Tauronu wzrośnie o ok. 9 złotych miesięcznie - poinformował szef URE. Pozostali trzej dostawcy energii nie mogą wprowadzić nowych taryf w przyszłym roku. Jednocześnie stawka za dystrybucję prądu zostanie podniesiona o około 60 groszy.

energia

500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąk500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąkCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas"
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News