BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 22.03.2022 09:07

Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Biedronka chce być smart

Biedronka właśnie wprowadziła do swojego asortymentu produkty smart home. W popularnym dyskoncie można kupić znaleźć cztery urządzenia w świetnych cenach. Dostępna jest biała żarówka o mocy 7 W w cenie 39,99 zł, kolorowa żarówka o mocy 9 W za 49,99, inteligentne gniazdko w cenie 59,90 zł, a także trzymetrowa taśma LED, która kosztuje 99 zł. Wszystkie akcesoria są kompatybilne z aplikacją Hykker Smart Home i Asystentem Google, co sprawia, że mogą zostać częścią domowego, ekologicznego systemu, który składa się z produktów różnych producentów.

Biedronka zaskakuje

Trzeba przyznać, że to doskonała decyzja portugalskiej sieci. Jak podaje spidersweb.pl, w innych dyskontach takich produktów nigdy nie było. W efekcie Biedronka buduje swój wizerunek sieci nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie, dystansując tym samym inne sieci.

Czy inteligentne wyposażenie domu, które oferuje Biedronka, jest warte zakupu? Dawid Kosiński z portalu Spidersweb przekonuje, że tak. Osobiście sprawdził akcesoria. - “Sam korzystam z wyżej wymienionych sprzętów od kilku dni i działają one naprawdę dobrze” i tłumaczy, że aplikacja Hykker Smart Home działa bez zarzutu - sprawia wrażenie dopracowanej, ma wszystkie potrzebne funkcje, a także integruje się z Asystentem Google. Co ciekawe, aplikacja Hykker Smart Home została stworzona przez polską firmę mPTech z Wrocławia. Firma jest znana z produkcji smartfonów myPhone i Hammer.

To dopiero początek

Wygląda na to, że Biedronka planuje stworzyć kompleksowy, ekologiczny system wyposażenia domowego, który nie dość, że będzie dawał komfort użytkownikowi, to w dodatku będzie przyjazny dla środowiska. Można się spodziewać, że oferta produktów przeznaczonych dla inteligentnego domu niedługo zostanie rozszerzona.