Biedronka zaskakuje. Do tej pory w dyskontach takich produktów nie było
By inforobert / fotopolska.eu, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22405160
Autor Stanisław Węgrowski - 23 Listopada 2019

Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić

Biedronka wprowadziła do swojej oferty akcesoria smart home marki Hykker. Produkty dla inteligentnego domu można znaleźć w sklepach sieci od czwartku 21 listopada.

Biedronka chce być smart

Biedronka właśnie wprowadziła do swojego asortymentu produkty smart home. W popularnym dyskoncie można kupić znaleźć cztery urządzenia w świetnych cenach. Dostępna jest biała żarówka o mocy 7 W w cenie 39,99 zł, kolorowa żarówka o mocy 9 W za 49,99, inteligentne gniazdko w cenie 59,90 zł, a także trzymetrowa taśma LED, która kosztuje 99 zł. Wszystkie akcesoria są kompatybilne z aplikacją Hykker Smart Home i Asystentem Google, co sprawia, że mogą zostać częścią domowego, ekologicznego systemu, który składa się z produktów różnych producentów.

Renty mogą urosnąć kolosalnie. Projekt podwyżek jest już gotowyRenty mogą urosnąć kolosalnie. Projekt podwyżek jest już gotowyCzytaj dalej

Biedronka zaskakuje

Trzeba przyznać, że to doskonała decyzja portugalskiej sieci. Jak podaje spidersweb.pl, w innych dyskontach takich produktów nigdy nie było. W efekcie Biedronka buduje swój wizerunek sieci nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie, dystansując tym samym inne sieci.

Czy inteligentne wyposażenie domu, które oferuje Biedronka, jest warte zakupu? Dawid Kosiński z portalu Spidersweb przekonuje, że tak. Osobiście sprawdził akcesoria. - “Sam korzystam z wyżej wymienionych sprzętów od kilku dni i działają one naprawdę dobrze” i tłumaczy, że aplikacja Hykker Smart Home działa bez zarzutu - sprawia wrażenie dopracowanej, ma wszystkie potrzebne funkcje, a także integruje się z Asystentem Google. Co ciekawe, aplikacja Hykker Smart Home została stworzona przez polską firmę mPTech z Wrocławia. Firma jest znana z produkcji smartfonów myPhone i Hammer.

To dopiero początek

Wygląda na to, że Biedronka planuje stworzyć kompleksowy, ekologiczny system wyposażenia domowego, który nie dość, że będzie dawał komfort użytkownikowi, to w dodatku będzie przyjazny dla środowiska. Można się spodziewać, że oferta produktów przeznaczonych dla inteligentnego domu niedługo zostanie rozszerzona.

27 grudnia dniem wolnym od pracy? Nowe zarządzenie przedłuży niektórym przerwę świąteczną27 grudnia dniem wolnym od pracy? Nowe zarządzenie przedłuży niektórym przerwę świątecznąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  2. Twórcy wielu hitów zawieszają koncertowanie do odwołania. Wszystko z troski o środowisko
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News