BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić

23 Listopada 2019

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Biedronka wprowadziła do swojej oferty akcesoria smart home marki Hykker. Produkty dla inteligentnego domu można znaleźć w sklepach sieci od czwartku 21 listopada.

Biedronka chce być smart

Biedronka właśnie wprowadziła do swojego asortymentu produkty smart home. W popularnym dyskoncie można kupić znaleźć cztery urządzenia w świetnych cenach. Dostępna jest biała żarówka o mocy 7 W w cenie 39,99 zł, kolorowa żarówka o mocy 9 W za 49,99, inteligentne gniazdko w cenie 59,90 zł, a także trzymetrowa taśma LED, która kosztuje 99 zł. Wszystkie akcesoria są kompatybilne z aplikacją Hykker Smart Home i Asystentem Google, co sprawia, że mogą zostać częścią domowego, ekologicznego systemu, który składa się z produktów różnych producentów.

Biedronka zaskakuje

Trzeba przyznać, że to doskonała decyzja portugalskiej sieci. Jak podaje spidersweb.pl, w innych dyskontach takich produktów nigdy nie było. W efekcie Biedronka buduje swój wizerunek sieci nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie, dystansując tym samym inne sieci.

Czy inteligentne wyposażenie domu, które oferuje Biedronka, jest warte zakupu? Dawid Kosiński z portalu Spidersweb przekonuje, że tak. Osobiście sprawdził akcesoria. - “Sam korzystam z wyżej wymienionych sprzętów od kilku dni i działają one naprawdę dobrze” i tłumaczy, że aplikacja Hykker Smart Home działa bez zarzutu - sprawia wrażenie dopracowanej, ma wszystkie potrzebne funkcje, a także integruje się z Asystentem Google. Co ciekawe, aplikacja Hykker Smart Home została stworzona przez polską firmę mPTech z Wrocławia. Firma jest znana z produkcji smartfonów myPhone i Hammer.

To dopiero początek

Wygląda na to, że Biedronka planuje stworzyć kompleksowy, ekologiczny system wyposażenia domowego, który nie dość, że będzie dawał komfort użytkownikowi, to w dodatku będzie przyjazny dla środowiska. Można się spodziewać, że oferta produktów przeznaczonych dla inteligentnego domu niedługo zostanie rozszerzona.

Tagi:

Biedronkazakupysklepdyskont

Stanisław WęgrowskiAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Produkty spożywcze drożeją szybciej niż rośnie inflacja. Eksperci wieszczą, że to dopiero początek

Polska i Świat

Tegoroczny szczyt inflacji jest już za nami

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Trwają kontrole w domach. Jeżeli nie załatwisz jednej sprawy, zapłacisz wysoką karę

Czytaj więcej >
Mieszkania mają wartość

Polska i Świat

Nadchodzi nowy program mieszkaniowy. Dotknie sfery kredytowej

Czytaj więcej >
flaga Polski

Polska i Świat

Polska wygrywa z Argentyną… siłą swojej gospodarki

Czytaj więcej >
Radio ZET: W piątek głosowanie nad zmianą premiera. Znane jest nazwisko kandydatki na fotel szefa rządu

Polska i Świat

Zapowiedź Mateusza Morawieckiego. Zerowy VAT na żywność przynajmniej przez pierwsze półrocze 2023 roku

Czytaj więcej >
Flickr/Maks Manuals/zdjęcie ilustracyjne

Polska i Świat

Czym palić w piecu? Nie każdy węgiel się nadaje, możesz narazić się na srogi mandat

Czytaj więcej >