BiznesINFO.pl
biedronka

East News, fot. Arkadiusz Ziolek

Biedronka sprzedaje prawdziwe polskie smaki za grosze. Ale tylko przez trzy dni, warto się pośpieszyć

22 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Od poniedziałku (22.06) do środy (24.06) można załapać się na wyjątkową promocję w supermarketach sieci Biedronka. Popularny wśród Polaków letni przysmak można dostać przez te trzy dni dosłownie za grosze. Promocja dotyczy wszystkich klientów sklepu,

Biedronka wspiera rolników?

Od poniedziałku (22.06) do środy (24.06) klienci supermarketów Biedronka będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji. Tylko przez te trzy dni wczesne ziemniaki "prosto z polskich pól" będą sprzedawane o 75% taniej, co oznacza obniżkę z 3,99 zł na jedyne 99 groszy za kilogram. Promocję można postrzegać także jako sposób na wsparcie polskiego rolnictwa, któremu ostatnie susze mocno dały się we znaki. W przeciwieństwie do wielu innych promocji wprowadzanych przez sieć Biedronka tym razem jest to oferta skierowana do wszystkich klientów sklepu - ziemniaki w okazyjnej cenie kupią zarówno stali bywalcy dysponujący kartą rabatową Moja Biedronka, jak i klienci, którzy jej nie posiadają. 

2. Nagłe zakażenia w KEP. Zakonnice, księża, biskupi i inne osoby poddane pilnej kwarantannie

Moc okazji w Biedronce

To nie koniec promocji, które Biedronka oferuje swoim klientom w tym tygodniu. Do końca tygodnia (lub do wyczerpania zapasów) obowiązuje także 44-procentowy rabat na wkładki higieniczne Femina (przy zakupie dwóch paczek) i 33-procentowy rabat na chusteczki higieny intymnej Femina (przy zakupie 3 opakowań). Ponadto, dla klientów z kartą Moja Biedronka, sieć przygotowała promocję na owoce, która obowiązuje jednak tylko w poniedziałek (22.06). Przy zakupie owoców z kartą rabatową Biedronki tego dnia otrzymamy 50% wartości zakupionych owoców w formie vouchera, który będziemy mogli wykorzystać w niedzielę (28.06). Wartość vouchera na jedną kartę Moja Biedronka nie może przekraczać 15 zł. Oznacza to, że najwyższa kwota za zakup owoców, która podlega promocji, to 30 zł. 

undefined

Tagi:

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >