BiznesINFO.pl
koszyk zakupy pexels

pexels

ALDI otworzy część sklepów w niedzielę. Przecenia też 1200 produktów

4 Marca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

ALDI przecenił aż 1200 najczęściej kupowanych produktów i otworzy sklepy w pasie przygranicznym z Ukrainą w niedzielę - zadeklarowała niemiecka sieć. Promocji w sklepach możemy szukać już od 2 marca.

Przeceny produktów dotyczą sklepów zlokalizowanych w województwie lubelskim i podkarpackim. Klienci z województw przygranicznych będą mogli zakupić produkty spożywcze do 25 proc. taniej, odzież i tekstylia do 30 proc.

ALDI wesprze uchodźców

Obszary przygraniczne są kluczowe zarówno dla ludności uciekającej przed wojną, jak i pomagającej uchodźcom. To właśnie tam dokonywane są pierwsze i najpotrzebniejsze zakupy, dlatego ALDI zdecydowało o obniżeniu cen ponad 1200 produktów z kategorii spożywczej, artykułów higienicznych odzieży oraz tekstyliów domowych – mówi Dominika Juszczyk, Menadżer ds. Komunikacji i PR.

Sieć zdecydowała się także na wycofanie ze sprzedaży wszystkich produktów rosyjskich.

ALDI otwiera się w niedzielę

ALDI zmieni także godziny otwarcia w sklepach, które obejmie promocja. Klienci w województwach lubelskim i podkarpackim będą mogli zrobić zakupy również w niedzielę w godzinach 10.00 - 17.30. W tych godzinach sklepy będą otwarte już 6 marca.

"W asortymencie objętym obniżką znajdują się między innymi masło, ser, wędliny, mleka, kaszki, obiady i desery dla niemowląt i dzieci, płatki owsiane, ryż, makarony, woda. Wśród przecenionych produktów są także podstawowe leki, pieluszki dla dzieci, środki higieny osobistej - pasty do zębów, podpaski, dezodoranty, ale także baterie, worki na śmieci, kołdry, pościele, swetry czy bielizna." - czytamy w komunikacie sieci.

Promocja potrwa do 16 marca.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Ceny metali opanowane przez totalny chaos. Fatalne wieści dla stabilności wielu gospodarek

Czytaj więcej >
flaga Niemiec, flickr

Handel

Ceny samochodów używanych w Niemczech rosną do niewyobrażalnych poziomów. Tendencja może przenieść się na nasz rynek

Czytaj więcej >

Handel

Niemiecka drogeria DM wchodzi na polski rynek za 2 dni. Dla pierwszych klientów przygotowano prezenty

Czytaj więcej >

Handel

InPost winduje ceny do góry. Firma podwyższa je drugi raz w ciągu miesiąca

Czytaj więcej >
skrzynka na listy

Handel

Fatalna wiadomość dla kierowców BMW, Mini i Porsche. Muszą udać się do serwisów

Czytaj więcej >

Handel

Biedronka od dziś wprowadza “tarczę antyinflacyjną”. Kluczowe produkty mają mocno potanieć

Czytaj więcej >