BiznesINFO.pl
koszyk zakupy pexels

pexels

ALDI otworzy część sklepów w niedzielę. Przecenia też 1200 produktów

4 Marca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

ALDI przecenił aż 1200 najczęściej kupowanych produktów i otworzy sklepy w pasie przygranicznym z Ukrainą w niedzielę - zadeklarowała niemiecka sieć. Promocji w sklepach możemy szukać już od 2 marca.

Przeceny produktów dotyczą sklepów zlokalizowanych w województwie lubelskim i podkarpackim. Klienci z województw przygranicznych będą mogli zakupić produkty spożywcze do 25 proc. taniej, odzież i tekstylia do 30 proc.

ALDI wesprze uchodźców

Obszary przygraniczne są kluczowe zarówno dla ludności uciekającej przed wojną, jak i pomagającej uchodźcom. To właśnie tam dokonywane są pierwsze i najpotrzebniejsze zakupy, dlatego ALDI zdecydowało o obniżeniu cen ponad 1200 produktów z kategorii spożywczej, artykułów higienicznych odzieży oraz tekstyliów domowych – mówi Dominika Juszczyk, Menadżer ds. Komunikacji i PR.

Sieć zdecydowała się także na wycofanie ze sprzedaży wszystkich produktów rosyjskich.

ALDI otwiera się w niedzielę

ALDI zmieni także godziny otwarcia w sklepach, które obejmie promocja. Klienci w województwach lubelskim i podkarpackim będą mogli zrobić zakupy również w niedzielę w godzinach 10.00 - 17.30. W tych godzinach sklepy będą otwarte już 6 marca.

"W asortymencie objętym obniżką znajdują się między innymi masło, ser, wędliny, mleka, kaszki, obiady i desery dla niemowląt i dzieci, płatki owsiane, ryż, makarony, woda. Wśród przecenionych produktów są także podstawowe leki, pieluszki dla dzieci, środki higieny osobistej - pasty do zębów, podpaski, dezodoranty, ale także baterie, worki na śmieci, kołdry, pościele, swetry czy bielizna." - czytamy w komunikacie sieci.

Promocja potrwa do 16 marca.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

GO Sport objęte sankcjami, sklepy się nie otworzyły, jest oświadczenie firmy

Handel

Znana sieć sklepów sportowych sprzedana. Pół roku po upadłości

Czytaj więcej >

Handel

Rodzinny sklep zamyka się po 33 latach działalności

Czytaj więcej >

Handel

Kontrolowane zakupy urzędników fiskusa. Jeśli prowadzisz biznes, lepiej uważaj

Czytaj więcej >
Uścisk dłoni, biznes, praca

Handel

Badanie "Zakupy firmowe". Przedsiębiorcy obawiają się opóźnień w płatnościach

Czytaj więcej >

Handel

Znane sieci handlowe pod lupą UOKiK. Grożą im bardzo wysokie kary

Czytaj więcej >

Handel

Rekordowy wzrost sprzedaży w Biedronce. Sieć odnotowała sprzedaż na poziomie 17,58 mld euro

Czytaj więcej >