BiznesINFO.pl
Sklep Action już w Warszawie

Obraz David Mark z Pixabay

Do Polski weszła nowa sieciówka. Ma szeroki asortyment, ale nie żywności

16 Października 2020

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Udostępnij:

Action to sieć, która dopiero niedawno weszła na polski rynek. Kolejny sklep otworzono w Warszawie, ale to kwestia czasu, kiedy w całej Polsce pojawią się kolejne punkty. Co możemy kupić w holenderskim Action?

Action w Polsce

Action to sieć sklepów, która została stworzona w 1993 r. w Holandii. W tej chwili na całym świecie dostępnych jest 1600 punktów sprzedaży, mieszczących się m.in. w Austrii, Belgii, Niemczech i od niedawna także Polsce.

Sklep w Warszawie nie jest wcale pierwszym, który Action otworzyło w Polsce. W 2017 roku w Lesznie powstał pierwszy sklep holenderskiej sieci.

Pierwsze Action w Warszawie otworzono w "Centrum Łopuszańska 22", gdzie zajmuje ogromną powierzchnię. Mimo że z założenia nie jest to sklep spożywczy znajdziemy tam sporo jedzenia, często takiego, którego inne sklepy nie mają w ofercie.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Wirtualna Polska opisuje, że sklep podzielono na 14 sekcji. Na wejściu klientów witają akcesoria do majsterkowania, dekoracje, sprzęt do pisania i rysowania. Dalej znajdują się regały z akcesoriami do domu: talerze, garnki, kubki, patelnie, pojemniki do przechowywania, ale także gustowne dodatki, takie jak: koce, dywaniki, chodniki, zegary i wiele innych. 

Dalej znajdziemy sprzęty sportowe. Wśród nich maty do jogi, bidony stroje do ćwiczeń, czy drobne akcesoria. W kolejnej sekcji znajdują się rzeczy przeznaczone do łazienki: ręczniki, mydelniczki, mopy, papier toaletowy i chemia gospodarcza.

Jest także alejka dla tych, którzy uwielbiają dekoracje tematyczne. Znajdziemy tam akcesoria sezonowe, gadżety związane z Halloween i, mimo że mamy dopiero październik, ozdoby Bożonarodzeniowe. 

Jeśli chodzi o jedzenie w Action można znaleźć słodycze pakowane w większe paczki i słone przekąski, ale także gotowe dania. Action zdecydowanie kusi cenami, ponieważ wiele rzeczy kupimy o wiele taniej niż w innych polskich sklepach, a asortyment jest rozbudowany i jest szansa, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podobne artykuły

Lidl obniży ceny części produktów

Handel

Lidl wprowadza zmiany cen w związku z innymi stawkami VAT. Sieć już poinformowała klientów

Czytaj więcej >
Biedronka wycofuje szkodliwy ser

Handel

Popularny ser wycofany z Biedronki. Spożycie może wywołać u ciebie chorobę

Czytaj więcej >
By Krzysztoferski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29842461

Handel

Zakaz obowiązuje od 20 maja. Ale w sklepach wciąż możesz znaleźć alternatywy

Czytaj więcej >
Niedziela handlowa

Handel

Jutro zrobisz zakupy, ale jednak nie wszędzie. Do konkretnych sklepów wybierz się lepiej dzisiaj

Czytaj więcej >
Zakaz handlu zostanie czasowo zniesiony?

Handel

Zakaz handlu w niedzielę już nie taki pewny. Rząd może nie mieć wyjścia

Czytaj więcej >
Godziny otwarcia sklepów w długi weekend

Handel

Godziny otwarcia sklepów będą w ten weekend nieco inne. Lepiej je znać, żeby nie odbić się od drzwi

Czytaj więcej >