Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już w poniedziałek. Biedronka ma setki produktów w niskich cenach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.04.2024 20:21

Zacznie się już w poniedziałek. Biedronka ma setki produktów w niskich cenach

Biedronka
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Uwielbiany sklep zaskoczył swoich klientów masą wyjątkowych promocji, obok których ciężko przejść obojętnie. Tylko w tym tygodniu w supermarkecie można dorwać mnóstwo przydatnych produktów w niskich cenach.

Biedronka zaskoczyła swoimi promocjami

Nie da się ukryć, że Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w naszym kraju. Kultowy sklep od zawsze zaskakuje swoich klientów kolejnymi niecodziennymi promocjami, podczas których można dorwać prawdziwe perełki za grosze. 

Bogata oferta sklepu nieustannie przyciąga rzeszę klientów, którzy nie potrafią przejść obok tego obojętnie. Już w tym tygodniu w asortymencie sklepu znalazła się wyjątkowa pościel z mikrofazy, która zaskakuje swoją wysoką jakością i pięknymi różnorodnymi wzorami. Już teraz komplet marki SMUXEE można zakupić za jedyne 39,99 złotych. 

Kolejną zaskakującą ofertą jest zakup narzędzi i akcesoriów warsztatowych, które tylko do czwartku 18 kwietnia można zakupić za jedyne 24,99 złotych.

Czy brązowe jajka znikną ze sklepów? Rewolucja w supermarketach Weekendowe szaleństwo w Action. Totalne hity w niskich cenach

Już teraz wyjątkowe okazje w Biedronce

Komplet pościeli nie jest jedyną ofertą, jaką w tym tygodniu można dorwać w Biedronce. Kultowy supermarket przygotował dla swoich klientów jeszcze wiele innych okazji. Tylko w tym tygodniu można znaleźć lampkę z efektem świetlnym, która kosztuje zaledwie 19,99 złotych. Produkt posiada funkcję zmieniających się świateł, które są dostępne aż w ośmiu wariantach.

Jeżeli komplet pościeli marki SMUXEE wydaje się zachęcający, z podobną sympatią powinna spotkać się również poszewka dekoracyjna o wymiarach 40x40. Produkt w kilku wersjach kolorystycznych kosztuje zaledwie 9,99 złotych.

ZOBACZ TEŻ: Fiskus będzie kontrolował Polaków w sieci. Decyzja już zapadła.

Wyjątkowa oferta w supermarkecie Biedronka

Kolejnym zaskoczeniem dla klientów sklepu może być ozdobna pufa składana, która dostępna jest w asortymencie supermarketu tylko w nadchodzącym tygodniu. Produkt marki SMUXEE występuje w wymiarach 38x38x38 i wytrzyma obciążenie 80 kilogramów. Już teraz można dorwać go za niecałe 50 złotych.

Marka SMUXEE na dobre rozgościła się w Biedronce. Z jej oferty można znaleźć również pojemniki ażurowe, wieszaki na ubrania w wielu wersjach kolorystycznych oraz organizery z przegródkami. W Biedronce dostępna będzie również piękna komoda za jedyne 79,99 złotych z wysuwanymi szufladkami. Mebel również dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.