Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Tesla

Tesla

Tesla

Fabryka, Tesla
12.09.2023 11:12 Amerykańskie przedsiębiorstwo chce zatrudniać Polaków. Poszukuje pracowników do gigafabryki

Gigafactory Berlin-Brandenburg jest pierwszym zakładem produkcyjnym Tesli w Europie. Producent twierdzi, że placówka w Niemczech jest jego najbardziej zaawansowanym, ekologicznym i wydajnym zakładem.

Tesla
16.05.2023 22:08 Rośnie popularność samochodów elektrycznych. Dopłaty kluczowym czynnikiem

Oprócz samego wzrostu produkcji samochodów elektrycznych można również zauważyć rosnącą ich popularność. Prognozy na ten rok przewidują jednak ogromny skok - aż o 35 procent.

Gigafactory Berlin
20.03.2023 20:08 Elon Musk rekrutuje do swojej gigafabryki pod Berlinem. Wiemy ile można zarobić

Gigafabryka Tesli pod Berlinem poszukuje pracowników. Kandydaci mogą mieć zupełnie różne doświadczenie - potrzeba zarówno fizycznych, jak i inżynierów. A zarobki są naprawdę spore.

Tesla z Chin już w Europie
20.10.2020 02:00 Auto z Chin lepsze niż amerykańskie? Tesla w Europie stawia na sprzedaż innowacyjnego pojazdu

Samochody Tesla 3, które trafią do Europy bedą produkowane w Chinach do czasu, aż pod Berlinem nie zostanie ukończona fabryka tego producenta, donosi portal AutoKult. W pojazdach zastosowano inny rodzaj akumulatorów, które – zgodnie z deklaracją samego producenta – mają mieć dłuższy zasięg.

Tesla w Polsce
22.07.2020 02:00 Ile kosztuje Tesla w Polsce? Ruszyła oficjalna dystrybucja aut Elona Muska

Tesla debiutuje nad Wisłą. Choć już od dłuższego czasu po polskich drogach jeżdżą elektryczne samochody od Elona Muska, a w Warszawie działa autoryzowany serwis tych pojazdów, to na próżno było szukać oficjalnych dystrybutorów Tesli w Polsce. Teraz wszystko się zmieniło, ruszyła własnie oficjalna, polskojęzyczna strona internetowa. Możemy na niej skonfigurować samochód według swoich potrzeb, a także możliwości finansowych.