utrudnienia w bankach
Pixabay/jarmoluk
Autor Paulina Musianek - 2 Sierpnia 2019

Problemy m.in. z bankomatami i płatnością kartą. Utrudnienia w bankach

W ten weekend czekają nas spore utrudnienia związane z bankowością. Nie zapłacimy kartą, nie wypłacimy gotówki z bankomatów, a bankowość internetowa i mobilna będzie niedostępna.

  • ING Bank Śląski

Jak czytamy na stronie internetowej banku, w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 0.00-5.00 zaplanowano prace serwisowe. Klienci mogą mieć problem z dostępem do: bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej, a także bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, a także płatności internetowych za pomocą Płać z ING. Być może niemożliwe będą też płatności kartą. ING Bank Śląski rekomenduje też zrobić przelewy wcześniej. Jeśli klienci planują ważny przelew, to powinni wykonać go w sobotę do godziny 14.00.

  • Idea Bank

Idea Bank również planuje prace modernizacyjne. Niemożliwe będzie korzystanie z bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej w sobotę od godziny 22.00 do godziny 6.00 w niedzielę.

  • Getin Bank

Przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej od godz. 23.30 do 9.30 w niedzielę.

  • Lion's Bank

Utrudnienia wystąpią również Lion's Banku. Przerwa w dostępie do bankowości internetowej potrwa od godziny 22.00 w sobotę do godziny 6.00 w niedzielę.

  • Bank Pocztowy

Od godziny 10.00 do godziny 22.00 nie będzie możliwe uzyskanie dostępu do usług banku, jednak jak zapewniają przedstawiciele, płatność kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.

  • Toyota Bank

W niedzielę, w godzinach 8.00-18.00, odbędą się prace serwisowe infrastruktury technicznej banku. Klienci mogą mieć problem z autoryzacją płatności kartami dostępem do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego i usługi szybkich płatności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
  4. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News