BiznesINFO.pl
Marek Bazak/EAST NEWS

Marek Bazak/EAST NEWS

Kaufland rusza z promocją. We wtorek 5 piw, a w piątek 10 dostaniesz za darmo

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Kaufland rozpoczyna przygotowania do majówki. W tym roku sieciówka przygotowała aż dwie piwne promocje. We wtorek i w piątek przy zakupie odpowiedniej liczby butelek część z nich klienci otrzymają za darmo. Jednak konkurencja nie śpi i już planuje własne promocje.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są zasady promocji, które Kaufland zaplanował na wtorek i piątek

  • Które trunki będzie można kupić po niższej cenie

  • Jakie inne sieci handlowe planują wprowadzenie piwnych promocji

Kaufland z hitową promocją. Darmowe piwa tylko w dwa dni

Kaufland słynie z okazjonalnych promocji. Dlatego też z uwagi na zbliżającą się majówkę przygotował dla klientów wyjątkową ofertę. Tym razem akcja jest podzielona na dwie części. Do udziału w pierwszej z nich Kaufland zaprasza już we wtorek 27 kwietnia.

Co tym razem oferuje Kaufland? Każdy, kto umieści w koszyku 7 piw, kolejne 5 otrzyma gratis. Radio Zet donosi, że promocja obejmuje tylko piwa Łomża Jasne w butelkach o pojemności 0,5 l.

Jednak Kaufland wprowadził pewne ograniczenia w promocji - jedna osoba może kupić co najwyżej 12 sztuk piwa. Do udziału w akcji niezbędne jest okazanie aplikacji Payback.

Kolejną promocję Kaufland zaplanował na piątek 30 kwietnia. Tego dnia klienci, którzy zdecydują się na zakup 20 piw dostaną za darmo 10 sztuk. Oznacza to, że będą musieli zapłacić tylko połowę, a koszt jednej butelki wyniesie 1,44 zł. Piątkowa promocja obejmuje tylko piwo Żywiec.

Kaufland zaznacza, że będzie restrykcyjnie przestrzegał zasad akcji promocyjnej. Jeżeli klient zgłosi się do kasy z piwami, których w sumie będzie ponad 20 to nie będzie mógł liczyć na zniżkę. Reguły promocji nie wykluczają jednak możliwości kilkukrotnych zakupów, na różne rachunki.

Nie tylko Kaufland stawia na majówkowe promocje

Bogata oferta piwna i grillowa to już niemal tradycja przed majówką. Do wyjątkowej promocji na piwo przymierza się również Biedronka, choć oficjalnie nie zaprezentowała nowej oferty.

Radio Zet ustaliło, że promocja będzie podobna do tej, którą organizuje Kaufland. Każdy, kto zakupi 24 piwa 12 najtańszych otrzyma za darmo. Jak na razie nie wiadomo, które produkty będą objęte promocją.

Nieoficjalne mówi się, że za darmo będzie można dostać piwa Beck's, Captain Jack, Carlsberg, Corona, Desperados, Heineken, Redd's i Somersby. Być może w ostatniej chwili pojawią się nowe pozycje na tej liście. W promocji mogą wziąć udział posiadacze karty Moja Biedronka.

Kiedy Biedronka rozpoczyna swoją promocję? Wcale nie w piątek, kiedy może być największe obłożenie z uwagi na fakt, że w sobotę 1 maja sklepy są zamknięte. Piwna promocja będzie dostępna w czwartek 29 kwietnia. Co ciekawe, na oficjalnej stronie sieciówki pojawiła się informacja, że tego dnia sklepy będą czynne aż do 2:00 w nocy. Mimo środka tygodnia, Biedronka szykuje się zatem na szturm.

To nie jedyna majówkowa oferta dla klientów Biedronki. Od poniedziałku do piątku można skorzystać również z promocji 1+1. Akcja obejmuje wszystkie produkty Madero (np. musztardy, majonezy czy ketchupy) oraz kiełbasę śląską (Kraina Wędlin, 500 g).

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Biznes Info

Fotowoltaika święci triumfy. Rynek PV jest wart prawie 10 mld zł

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

KauflandpromocjeBiedronka

Maria GlinkaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zakupy

Handel

Nowelizacja ustawy o prawach konsumenta. Konieczność podawania ceny przed obniżką

Czytaj więcej >
pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Nadchodzące święta będą drogie. Prezenty jednak muszą być

Czytaj więcej >