BiznesINFO.pl
Biznesinfo

BiznesInfo

Pilny komunikat od ING. Klienci muszą być gotowi na spore ograniczenia

31 Października 2020

Autor tekstu:

Redakcja BiznesInfo

Udostępnij:

ING Bank Śląski wystosował oficjalny komunikat, w którym informuje o planowanych pracach modernizacyjnych. Klienci mogą się spodziewać utrudnień już dziś, w sobotę 31 października. Ale to nie jedyne istotne informacje, które przekazał ING.

ING ostrzega klientów. Będą utrudnienia

ING Bank Śląski poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że w sobotę 31 października zamierza przeprowadzić prace technologiczno-serwisowe.

Jak czytamy w komunikacie ING, w godzinach 8:00 - 19:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej, a także aplikacja ING Makler Mobile.

Ograniczony dostęp do niektórych funkcji 31 października to nie jedyne zapowiedziane przez ING utrudnienia. Jak czytamy w komunikacie banku, z soboty 7 listopada na niedzielę 8 listopada, od godziny 23:30 do 6:00 planowane są kolejne prace modernizacyjne.

1. Prognoza pogody na początek listopada zaskakuje. Z pewnością popełnisz częsty błąd2. Media zarzuciły TVP niewiarygodną wpadkę. Miliony widzów mogły zobaczyć, co naprawdę się stało?3. PKO BP, Orlen i inne spółki państwowe wezmą się za budowę szpitali tymczasowych. Wszystko na żądanie premiera 

ING wskazuje, że w tym czasie mogą wystąpić problemy z wpłatami w urządzeniach sieci ING i Planet Cash. Transakcje we wrzutniach będą w tym czasie możliwe, jednak pieniądze będą zaksięgowane na koncie dopiero w poniedziałek 9 listopada do godziny 12:00.

Za wszystkie utrudnienia ING przeprasza klientów i prosi o wyrozumiałość.

ING zmienił godziny otwarcia oddziałów

ING Bank Śląski ogłosił niedawno, że zmienia godziny otwarcia swoich placówek. Klienci posiadający rachunek osobisty lub firmowy w ING powinni sprawdzić nowe godziny pracy oddziałów, do których uczęszczają. Bank zapowiedział skrócenie czasu pracy. ING wskazał, że nowe godziny owarcia poszczególnych placówek będą zależeć od lokalizacji.

Ponadto ING przekazał, że oddziały zlokalizowane poza galeriami handlowymi będą czynne od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00, z kolei placówki w galeriach handlowych mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii lub centrum.

Warto przypomnieć, że nowe godziny otwarcia oddziałów obowiązują od 19 października. Ponadto ING przypomina klientom, że szczegółowe informacje o godzinach pracy placówek mogą znaleźć na oficjalnej stronie internetowej banku.

Redakcja BiznesInfoAutor

Redakcja BiznesInfo

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Konto Jakże Osobiste

Finanse

Alior Bank rozda 200 zł swoim klientom. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Czytaj więcej >
Przerwy techniczne w bankach

Finanse

Wiele banków zapowiedziało utrudnienia. Tysiące klientów będzie miało problem

Czytaj więcej >

Finanse

mBank znów na celowniku oszustów. Mają nowy sposób na wyprowadzenie pieniędzy z konta

Czytaj więcej >
kody rabatowe do sklepów online

Finanse

Dlaczego warto stosować kody rabatowe do sklepów online?

Czytaj więcej >
ważne

Finanse

Petrolinvest składa wniosek o upadłość. Polski gigant nie wytrzymał na rynku

Czytaj więcej >

Finanse

PKO BP wysyła frankowiczom wezwania do zapłaty. Żąda opłat za korzystanie z kapitału

Czytaj więcej >