BiznesINFO.pl
Biznesinfo

BiznesInfo

Pilny komunikat od ING. Klienci muszą być gotowi na spore ograniczenia

31 Października 2020

Autor tekstu:

Redakcja BiznesInfo

ING Bank Śląski wystosował oficjalny komunikat, w którym informuje o planowanych pracach modernizacyjnych. Klienci mogą się spodziewać utrudnień już dziś, w sobotę 31 października. Ale to nie jedyne istotne informacje, które przekazał ING.

ING ostrzega klientów. Będą utrudnienia

ING Bank Śląski poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że w sobotę 31 października zamierza przeprowadzić prace technologiczno-serwisowe.

Jak czytamy w komunikacie ING, w godzinach 8:00 - 19:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej, a także aplikacja ING Makler Mobile.

Ograniczony dostęp do niektórych funkcji 31 października to nie jedyne zapowiedziane przez ING utrudnienia. Jak czytamy w komunikacie banku, z soboty 7 listopada na niedzielę 8 listopada, od godziny 23:30 do 6:00 planowane są kolejne prace modernizacyjne.

1. Prognoza pogody na początek listopada zaskakuje. Z pewnością popełnisz częsty błąd2. Media zarzuciły TVP niewiarygodną wpadkę. Miliony widzów mogły zobaczyć, co naprawdę się stało?3. PKO BP, Orlen i inne spółki państwowe wezmą się za budowę szpitali tymczasowych. Wszystko na żądanie premiera 

ING wskazuje, że w tym czasie mogą wystąpić problemy z wpłatami w urządzeniach sieci ING i Planet Cash. Transakcje we wrzutniach będą w tym czasie możliwe, jednak pieniądze będą zaksięgowane na koncie dopiero w poniedziałek 9 listopada do godziny 12:00.

Za wszystkie utrudnienia ING przeprasza klientów i prosi o wyrozumiałość.

ING zmienił godziny otwarcia oddziałów

ING Bank Śląski ogłosił niedawno, że zmienia godziny otwarcia swoich placówek. Klienci posiadający rachunek osobisty lub firmowy w ING powinni sprawdzić nowe godziny pracy oddziałów, do których uczęszczają. Bank zapowiedział skrócenie czasu pracy. ING wskazał, że nowe godziny owarcia poszczególnych placówek będą zależeć od lokalizacji.

Ponadto ING przekazał, że oddziały zlokalizowane poza galeriami handlowymi będą czynne od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00, z kolei placówki w galeriach handlowych mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii lub centrum.

Warto przypomnieć, że nowe godziny otwarcia oddziałów obowiązują od 19 października. Ponadto ING przypomina klientom, że szczegółowe informacje o godzinach pracy placówek mogą znaleźć na oficjalnej stronie internetowej banku.

Tagi:

Redakcja BiznesInfoAutor

Redakcja BiznesInfo

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Pieniądze: od czerwca nowe limity dotyczące dorabiania do emerytury, ZUS niedługo je opublikuje

Finanse

Przedsiębiorco uważaj. Jeżeli nie złożysz ważnej deklaracji w ZUS, zapłacisz 5 000 zł kary

Czytaj więcej >

Finanse

Rata kredytu niższa o 5 tys. złotych. Sąd pozbawił bank prawa doliczania WIBOR-u do raty

Czytaj więcej >
pieniądze

Finanse

UOKIK stawia zarzuty Profi Credit Polska. Dotyczą sposobu windykacji

Czytaj więcej >
Seniorzy otrzymają mniejsze kwoty z tytułu tzw. "trzynastek" i "czternastek"?

Finanse

Nowe limity dorabiania do rent i emerytur. Zmiany od grudnia 2022

Czytaj więcej >
Iberion

Finanse

Dodatek elektryczny. Wnioski można składać od 1 grudnia

Czytaj więcej >
Według eksperta Banku Pekao, inflacja po chwilowym spadku utrzyma się na stałym wysokim poziomie.

Finanse

Ekonomiści: inflacja w listopadzie będzie niższa niż zakładano

Czytaj więcej >