BiznesINFO.pl
ING

By R/DV/RS, https://www.flickr.com/photos/redvers/3000855212/, CC BY 2.0

ING z ważnym apelem do klientów. Bank wprowadza ograniczenia

17 Października 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Udostępnij:

ING Bank Śląski wystosował oficjalny komunikat prasowy, w którym poinformował o zmianach w grafiku otwarcia swoich oddziałów. Nowe godziny pracy placówek zaczną obowiązywać od 19 października. ING podkreśla, że grafik może się różnić w zależności od lokal

ING zmienia godziny pracy

ING Bank Śląski ogłosił w komunikacie, że zmienia godziny otwarcia swoich placówek. Klienci posiadający rachunek osobisty lub firmowy w ING powinni sprawdzić nowe godziny pracy oddziałów, do których uczęszczają. Bank zapowiedział skrócenie czasu pracy. Jak podaje ING, nowe godziny owarcia poszczególnych placówek będą zależeć od lokalizacji.

ING informuje, że oddziały zlokalizowane poza galeriami handlowymi będą czynne od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00, natomiast placówki w galeriach handlowych mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii lub centrum.

ING zaznacza, że nowe godziny otwarcia oddziałów zaczną obowiązywać od przyszłego poniedziałku, tj. 19 października. Ponadto ING przypomina klientom, że szczegółowe informacje o godzinach pracy placówek mogą znaleźć na oficjalnej stronie internetowej banku.

Nie tylko ING. Inne banki też reagują na sytuację epidemiczną w Polsce

Ze względu na dynamicznie zwiększającą się liczbę osób chorych na COVID-19 w Polsce wprowadzono znaczne obostrzenia. W całym kraju obowiązuje strefa żółta, która obliguje obywateli m.in. do zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Rząd zdecydował także o przywróceniu godzin dla seniorów. Oprócz sklepów i aptek do akcji dołączyły także banki takie jak PKO BP, Bank Pekao, Bank Millenium, Getin Bank, Idea Bank oraz Santander Polska. W tym gronie znalazł się także Bank BPS, który zarekomendował to rozwiązanie bankom spółdzielczym. Godziny dla seniorów zaczynają się od 10, kończą o 12. Pracownicy przez ten czas będą obsługiwać starszych klientów priorytetowo.

Podobne artykuły

startup

Finanse

POLSKIE START-UPY. JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES Z UNIJNYM WSPARCIEM?

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 25.06.2020. n/z Walizka pieniedzy.

Finanse

mBank musi zwrócić pieniądze klientom. UOKiK nie ma wątpliwości

Czytaj więcej >
Pekao ostatecznie przejmuje Idea Bank

Finanse

Idea Bank znika z polskiego rynku. Pekao zaczyna migracje klientów

Czytaj więcej >
Prezydent Duda, emerytury stażowe

Finanse

Doradca prezydenta ostrożnie o emeryturach stażowych. Pomysł wypali?

Czytaj więcej >
Ważne zmiany w bankach od lipca

Finanse

Banki wprowadziły zmiany w kredytach. Koniec tanich ofert, wracają limity

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Finanse

Wciąż można składać wnioski o dotację na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

Czytaj więcej >