Materiały Partnera
Materiały Partnera
Autor Redakcja BiznesInfo - 28 Stycznia 2021

GroupM Poland z tytułem Top Employer 2021

GroupM Poland, firma technologiczna i negocjacyjna agencji mediowych WPP, pomyślnie przeszła proces certyfikacji przez Top Employer Institute i po raz pierwszy otrzymała tytuł Top Employera.

Polski oddział GroupM pomyślnie zakończył audyt procesów HR-owych oraz warunków pracy i otrzymał tytuł Top Employera. Międzynarodowy certyfikat potwierdza, że spółka tworzy przyjazne i profesjonalne środowisko zawodowe. GroupM po raz pierwszy zdobył tego typu certyfikację. W ostatnich dwóch latach GroupM wprowadził wiele programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników, udrożniono komunikację na linii zarząd – zespół, spółka otworzyła się na pomysły pracowników, którzy w różnych formach mogli aktywnie współkształtować jej charakter.

- Czas pandemii był dla naszej branży testem, także HR-owym. Od początku priorytetem było dla mnie utrzymanie zespołu i jego wynagrodzeń. Potwierdzenie jakości GroupM jako pracodawcy w trudniejszych warunkach rynkowych cieszy tym bardziej – mówi Izabela Albrychiewicz, CEO GroupM Poland – Moim zdaniem „rynek pracownika” w reklamie, szczególnie digitalowej, wcale się nie skończył, nie tylko ze względu na rozwój performance czy e-commerce, ale także większe otwarcie zagranicznych rynków pracy. Nie tylko z tego powodu dbałość o zespół pozostaje dla GroupM i naszych agencji tematem priorytetowym – dodaje.

GroupM zatrudnia obecnie blisko 300 osób (a wraz ze spółkami grupy – ponad tysiąc) i prowadzi rekrutacje na szereg specjalistycznych stanowisk związanych głównie z cyfrowymi usługami. Ilościowo, największy udział w zespole spółki stanowią fachowcy od SEM, social mediów, programmatic, performance oraz content marketingu. Spółka intensywnie rozwija obecnie obszar danych i technologii. Przypomnijmy, że GroupM działa na rzecz agencji mediowych WPP, tj. MediaCom, Wavemaker i Mindshare pośrednicząc w inwestycjach mediowych ich klientów, a także dostarczając specjalistyczne usługi digital marketingowe.

Więcej na temat certyfikatu Top Employer - https://www.top-employers.com/pl-PL/

Dodatkowe informacje: Joanna.Nowakowska@groupm.com

GroupM to platforma technologiczna i negocjacyjna tworzona przez agencje mediowe WPP: MediaCom, Mindshare i Wavemaker. GroupM zapewnia klientom dostęp do zaawansowanych technologii zakupowych i specjalistycznych usług marketingowych oferowanych m.in. przez takie marki Xaxis, plista czy INCA. GroupM na całym świecie zabiega o podniesienie standardów widoczności reklam (viewability) oraz zapewnienie markom bezpiecznego otoczenia reklamowego (brand safety).

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News