Supermarket Carrefour
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 9 Września 2019

Carrefour zmienia system sprzedaży i rozdaje wiele rabatów. Można dużo zaoszczędzić

Carrefour Polska wprowadza innowacje do swojego internetowego sklepu. Rewolucja polega na systemie poleceń "Poleceni" dzięki któremu można zyskać dużo rabatów.

Rabaty od sieci będą czekać nie tylko na tych, którym produkty będą polecane, ale i na tych którzy je polecają. Carrefour przygotwując nową ofertę dla swoich klientów nie szczędzi na pormocjach. Dzięki nowemu systemowi można zaoszczędzić aż 90 zł miesięcznie.

Carrefour z nową promocją

Carrefour jest pierwszą siecią w Polsce, która do swojego sklepu internetowego wprowadziła system poleceń. Dzięki temu sieć ma zamiar przyciągnąć większą ilość klientów, a także wytworzyć więź z użytkownikiem, która zaowocuje przywiązaniem do marki i produktów. System "Poleceni" ma za zadanie zachęcić użytkowników do polecania produktów firmy swoim znajomym.

"Potencjał rozwoju e-grocery w Polsce jest bardzo duży, a Polacy przekonują się do dokonywania zakupów spożywczych w internecie. Mając ambicję bycia liderem e-zakupów spożywczych na polskim rynku nie zapominamy o wdrażaniu nowatorskich inicjatyw zachęcających nowych klientów do zakupów w naszym sklepie" - tak słowa dyrektora marketingu Carrefour Polska cytuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

System e-grocery oferowany przez Carrefour pozwala nabyć aż 20 tys. produktów spożywczych i chemicznych. Carrefour, który jest w Polsce właścicielem ponad 900 sklepów w różnych formatach, chce zostać także lderem sprzedaży internetowej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News