BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

350 złotych dadzą niemal od ręki. BNP Paribas kusi nowych klientów

6 Października 2019

Autor tekstu:

Paulina Musianek

BNP Paribas wabi nowych klientów atrakcyjnymi premiami. Spełnienie prostych warunków aktywności może przynieść nawet 350 złotych.

BNP Paribas z nową promocją

BNP Paribas walczy o nowych klientów i rusza z jesienną promocją, w ramach której można otrzymać 350 złotych za założenie Konta Otwartego i spełnienie prostych warunków aktywności.

Kto może skorzystać z promocji? Wszyscy nowi klienci banku, którzy w okresie 9 miesięcy przed złożeniem promocyjnego wniosku nie posiadali ROR-u w Banku BNP Paribas oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540.

Jak skorzystać z promocji? Należy wykonać kilka kroków:

  • Najpóźniej do 15.10.2019 złożyć wniosek na stronie promocji;

  • Do 20.10.2019 zawrzeć umowę o prowadzenie konta i do końca października wykonać 2 przelewy środków za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile) - dzięki temu nowy klient otrzyma 150 złotych

  • Druga część premii w wysokości 200 zł zostanie przyznania za wykonanie w listopadzie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów o wartości min. 1 000 zł.

Bank zielonych zmian

Miesiąc temu ruszyła inna promocja dla nowych klientów. BNP Paribas za każde założone konto miało posadzić do 50 tysięcy drzew tlenowych. W ramach tej promocji emitowano spot pod hasłem „Zmiany klimatu kosztują” podkreślający, że wskutek niekorzystnych zmian klimatu za 20 lat owoce, warzywa i miód będą kosztować po kilkaset zł za kilogram.

BNP Paribas to bank uniwersalny utworzony w 1975 roku jako Bank Gospodarki Żywnościowej będący częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Według serwisów Bankier.pl i prnews.pl po III kwartale 2017 roku był on 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

Tagi:

konta bankowe

Paulina MusianekAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwentka dziennikarstwa oraz zarządzania i marketingu. Wcześniej zajmowała się tworzeniem treści marketingowych i działaniami pr-owymi dla NGOs, m.in. Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Interesuje się metodami wpływu społecznego, psychologią biznesu i mindfulness. Uwielbia trekking, spanie w namiocie i trudne warunki. Prywatnie kociara. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >