BNP Paribas
Wikipedia/Thierry Caro
Autor Paulina Musianek - 6 Października 2019

350 złotych dadzą niemal od ręki. BNP Paribas kusi nowych klientów

BNP Paribas wabi nowych klientów atrakcyjnymi premiami. Spełnienie prostych warunków aktywności może przynieść nawet 350 złotych.

BNP Paribas z nową promocją

BNP Paribas walczy o nowych klientów i rusza z jesienną promocją, w ramach której można otrzymać 350 złotych za założenie Konta Otwartego i spełnienie prostych warunków aktywności.

Kto może skorzystać z promocji? Wszyscy nowi klienci banku, którzy w okresie 9 miesięcy przed złożeniem promocyjnego wniosku nie posiadali ROR-u w Banku BNP Paribas oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540.

Jak skorzystać z promocji? Należy wykonać kilka kroków:

  • Najpóźniej do 15.10.2019 złożyć wniosek na stronie promocji;
  • Do 20.10.2019 zawrzeć umowę o prowadzenie konta i do końca października wykonać 2 przelewy środków za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile) - dzięki temu nowy klient otrzyma 150 złotych
  • Druga część premii w wysokości 200 zł zostanie przyznania za wykonanie w listopadzie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów o wartości min. 1 000 zł.

Bank zielonych zmian

Miesiąc temu ruszyła inna promocja dla nowych klientów. BNP Paribas za każde założone konto miało posadzić do 50 tysięcy drzew tlenowych. W ramach tej promocji emitowano spot pod hasłem „Zmiany klimatu kosztują” podkreślający, że wskutek niekorzystnych zmian klimatu za 20 lat owoce, warzywa i miód będą kosztować po kilkaset zł za kilogram.

BNP Paribas to bank uniwersalny utworzony w 1975 roku jako Bank Gospodarki Żywnościowej będący częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Według serwisów Bankier.pl i prnews.pl po III kwartale 2017 roku był on 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

Najbiedniejsi seniorzy nie chcą trzynastej emerytury. Chcą czegoś zupełnie innegoNajbiedniejsi seniorzy nie chcą trzynastej emerytury. Chcą czegoś zupełnie innegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Złota jesień dla seniorów. Od dziś dostaną wyższe emerytury
  4. Ślub aktorki i znanego sportowca był cichy i szybki. Po 9 dniach małżeństwa para wniosła o rozwód
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News