Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Biedronka wyśle kasjerki w delegację nad morze. Dostaną dodatkowe pieniądze
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.05.2024 09:23

Biedronka wyśle kasjerki w delegację nad morze. Dostaną dodatkowe pieniądze

pieniądze, Biedronka
Fot. materiały własne

Praca w Biedronce w okresie wakacyjnym przyniesie ze sobą dodatkowe pieniądze. Sieć przygotowuje się już do letnich miesięcy i przedstawiła specjalną ofertę. Dotyczy ona zarówno stałych pracowników, jak i osób, którzy szukają pracy sezonowej. Kasjerka może jechać w delegację i dostanie premię. Wyjaśniamy szczegóły.

Biedronka ogłosiła specjalną akcję wakacyjną

Biedronka już po raz ósmy rusza ze specjalnym programem wakacyjnym. Sieć nie tylko szuka nowych, sezonowych pracowników w turystycznych miejscowościach. Pracownicy Biedronki mogą skorzystać ze specjalnej opcji i wybrać się w delegację.

W niektórych miejscowościach wskazanych przez sieć obowiązują dodatkowe przywileje. Osoby, które zdecydują się tam pracować, mogą liczyć na to, że w niektórych przypadkach Biedronka pokryje koszty ich dojazdu, a także zapewni nocleg oraz wyżywienie.

Zacznie się już w środę. Dino zdeklasowało Biedronkę i Lidla, klienci oszaleją

Specjalna oferta Biedronki na wakacje

Wakacyjną pracę w Biedronce podjąć można już od czerwca. Rekrutacja trwa do końca maja. Sieć wyjaśnia, że nowi pracownicy mogą liczyć na wynagrodzenie wynoszące 28,10 zł brutto za każdą godzinę pracy w oparciu o umowę zlecenie. Zarówno nowi, jak i stali pracownicy Biedronki otrzymali również wiadomość o możliwości wypłacenia dodatkowych pieniędzy. Mowa o 600 zł brutto premii miesięcznie. Ta opcja przeznaczona jest dla osób pracujących jako kasjer-sprzedawca.

ZOBACZ: Specjalna akcja Rossmanna. Rachunek mniejszy nawet o połowę

Stali pracownicy sieci otrzymali specjalną ofertę. Mogą połączyć wakacje i wypoczynek nad morzem, czy na Mazurach z pracą. Oznacza to, że nie muszą brać urlopu, by korzystać z uroków Polski w wakacje.

Premie i dodatki od Biedronki

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również pracownicy Biedronki, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych. Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także nagrodę letnią - wyjaśnia i zachęca Biedronka.

ZOBACZ: Wydał 5 zł na zdrapkę, wygrał fortunę. Główna wygrana w Lotto

Biedronka wylicza, że tylko w samym Koszalinie w ramach wakacyjnej akcji pracy sezonowej zatrudnionych zostało niemal 1000 osób. Sieć chce przygotować się do wzmożonych odwiedzin klientów w miejscach, gdzie Polacy tłumnie spędzają wakacje. Ma to usprawnić pracę przeciążonych sklepów.

Źródło: BiznesInfo