Biedronka wyrusza na trasy ciężarówkami sprzedażowymi
wikimedia.org/Pece
Autor Przemysław Terlecki - 14 Sierpnia 2019

Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Biedronka wprowadza na rynek kolejną innowację. Po biedronkobusach dowożących klientów do sklepu i namiotach wyprzedażowych czas na cieżarówki-sklepy. Te już trafiły na polskie drogi i będą pojawiały się cyklicznie w różnych miastach kraju. Ceny w nich będą nawet o 70% mniejsze.

Biedronka wyraźnie rozsmakowała się w innowacjach. Sieciówka bowiem zaskoczyła kolejną z rzędu. Tym razem na polskie drogi trafiły ciężarówki wyprzadażowe, które jeżdżą od miasta do miasta. ICh lokalizacja zmienia się co 7 dni. Obecnie znaleźć można je m.in. w Gnieźnie, Swarzędu oraz Gorzowie Wielkopolskim, a od wtorku 20 sierpnia zmienią lokalizację na Kórnik, Lwówek i Wronki.

70% taniej niż w sklepach, Biedronka pracuje jak outlet

Co takiego nabyć można w ciężarówkach? Sama ich nazwa - Outlet Truck - wskazuje, że w ofercie nie mają jedzenia, a towary, które są przecenione nawet do 70%. Mowa o towarach przemysłowych czy tekstyliach z poprzednich kolekcji, które się po prostu nie sprzedały. Teraz wiele zakupów będzie można zrobić w ojazdowej wyprzedaży Biedronki. Ceny będą dużo niższe niż w przypadku tychże towarów w sklepach.

Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent DudaEmerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent DudaCzytaj dalej

Biedronka wyrusza w trasę z Outlet Truckami

Portal Wiadomości Handlowe podaje rozmiar i zasobność przyczep - te mają 36 metrów kwadratowych powierzchni i mieszczą około 15 palet z towarem. Zgodnie z informacjami portalu największym wzięciem cieszą się towary z zakresu gospodarstwa domowego.

W przyczepach znaleźć możemy terminale płatnicze i klimatyzatory przystosowując w pełni sklep na kółkach do obsługiwania klientów. Na razie na drogach Wielkopolski, bo przede wszystkim w tym rejonie kraju miejsce ma akcja, znajdują się 3 samochody. Ciężarówki odwiedzać można w godzinach od 9:00 do 20:00.

PiS rozdał granty. 700 tys. zł dla blokujących marsz równości w BiałymstokuPiS rozdał granty. 700 tys. zł dla blokujących marsz równości w BiałymstokuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  2. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  3. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze
  4. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News