Biedronka rozdaje paczki z pieluchami dla rodziców nowo narodzonych dzieci
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Maria Glinka - 14 Maja 2020

Biedronka rozdała 28 tysięcy paczek z prezentami. Ty też możesz ją otrzymać

Biedronka stara się dbać o swoich klientów i sprezentowała podarunki dla rodzin z całej Polski. W ramach akcji „Paczka powitalna Dada” sieć rozdała już ponad 28 tys. opakowań z pieluchami.

Biedronka pomaga rodzicom

Biedronka wystartowała z nową inicjatywą skierowaną do rodziców 3 lutego 2020 r. Dzięki współpracy z producentem pieluch – Dada, Biedronka dostarcza powitalną paczkę każdemu nowo narodzonemu dziecku w Polsce. Od początku trwania programu Biedronka przekazała podarunki rodzicom 28 345 pociech. Najwięcej paczek otrzymali rodzice mieszkający w województwie mazowieckim. Biedronka przekazała temu regionowi ok. 4 tys. paczek z pieluchami Dada – podają wiadomoscihandlowe.pl.

„Poprzez akcję „Paczka powitalna Dada” chcemy podkreślić, jak ważne dla nas jest bycie częścią życia Polaków w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji” – skomentowała Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Bon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracownikówBon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracownikówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Doniosła na nastolatkę w niechcianej ciąży, teraz odebrała medal od ministra. O co chodzi?

Nierówne traktowanie i wprowadzanie w błąd

Co zrobić, aby otrzymać prezent od Biedronki?

Darmowe paczki powitalne są dostępne dla każdego rodzica, który zarejestruje się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosi swoje dziecko do akcji. W paczce można znaleźć: pieluszki, chusteczki nawilżane, patyczki higieniczne oraz magazyn Dada&Rodzina, który może być pomocny w kontekście żywienia noworodka.

Biedronka poinformowała, że dzięki akcji powitała wraz z rodzinami ponad 14 tys. chłopców i 13 tys. dziewczynek. W 4 rodzinach, które biorą udział w programie, urodziły się trojaczki, a w 439 – bliźniaki. Inicjatywa powstała z okazji 25-lecia obecności Biedronki na polskim rynku.

Tylko w marcu 2020 r. urodziło się 27 tys. dzieci, czyli o tysiąc mniej niż liczba paczek rozdysponowana przez Biedronkę przez pierwsze trzy miesiące trwania akcji (luty-kwiecień). Biedronka zapowiada, że współpraca z firmą Dada będzie kontynuowana przez cały rok i zachęca rodziców do aplikowania o podarunki.

O wiele wyższy zasiłek? Bezrobotni być może będą dostawać spore pieniądze, dziś ma zapaść decyzja SenatuO wiele wyższy zasiłek? Bezrobotni być może będą dostawać spore pieniądze, dziś ma zapaść decyzja SenatuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  2. Parenting: Lekarze byli w błędzie? Pomylono chorobę Kawasakiego z innym schorzeniem
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Niewiarygodne wieści z Chin. Chcą zrobić 11 mln testów jak najszybciej
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News