BiznesINFO.pl

Flickr/☮, https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Hitowa akcja Biedronki w marcu. Zakupy nawet o połowę tańsze

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Maria Glinka

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką promocję przygotowała Biedronka

  • Kto może z niej skorzystać

  • Jak skorzystać z vouchera

Biedronka z niepowtarzalną promocją

Biedronka po raz kolejny postanowiła wynagrodzić swoich klientów za lojalność i zaufanie , którymi darzą ją od wielu lat. Najnowsza akcja rabatowa „Oszczędzaj połowę” jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka, których jest już ponad 10 mln. Lutowa promocja okazała się dużym sukcesem, dlatego też dyskont nie zwalnia tempa i proponuje kolejne zniżki od 1 do 31 marca.

Co tym razem przygotowała Biedronka? W każdym tygodniu we wszystkich oddziałach sieci handlowej pojawiają się trzy nowe oferty z innymi produktami objętymi promocją. Asortyment zmienia się co dwa dni. Za zakup artykułów klienci otrzymują voucher równy 50 proc. ich wartości.

Kupon można wykorzystać w ciągu dwóch dni na kolejne zakupy w dowolnej placówce. Chcąc skorzystać z 50-procentowego rabatu należy okazać przy kasie kartę Moja Biedronka i voucher. Kwota zakupów musi być o 1 zł wyższa niż wartość kuponu. Przy pomocy vouchera nie można kupować produktów, które danego dnia zostały objęte promocją „Oszczędzaj połowę”.

Jakie produkty można kupić w promocyjnych cenach w Biedronce?

Biedronka informuje, że promocyjne produkty są ograniczone limitami. Szczegóły akcji rabatowej wyznaczonej na kolejne dni można znaleźć na plakatach reklamowych w sklepach.

W ramach promocji klienci mają do wyboru asortyment z różnych kategorii produktowych. Nowe oferty pojawiają się we wszystkich placówkach sieci handlowej Biedronka trzy razy w tygodniu.

Dla przykładu w poniedziałek i wtorek (1-2 marca) zniżka obejmuje parówki Berlinki (300 g) i kosmetyki marki Nivea. Jest ich do wyboru ponad 100 i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kolejna oferta również będzie zróżnicowana. W środę i czwartek (3-4 marca) na promocji znajdą się bowiem olej rzepakowy Kujawski 1l i szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml).

Jak nowa akcja rabatowa wygląda w praktyce? Jeżeli klient, który posiada kartę Moja Biedronka, zdecyduje się na zakup produktów marki Nivea za 80 zł, otrzyma kupon o wartości 40 zł na kolejne zakupy. Chcąc z niego skorzystać, musi wydać co najmniej 41 zł. Tego dnia w jego koszyku zakupowym nie mogą pojawić się ani olej rzepakowy Kujawski, ani szampon Head & Shoulders.

W regulaminie nowej promocji Biedronka wskazuje, że z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są również napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Przy jego pomocy nie można także doładowywać telefonu czy kupować kart podarunkowych.

Co więcej, w czasie jednych zakupów na jednym paragonie klient ma prawo spieniężyć tylko jeden voucher. Kupon nie łączy się z innymi promocjami. Jeżeli nie zostanie wykorzystany w czasie jego obowiązywania (dwa dni) to zniżka na kolejne zakupy przepada.

Tagi:

Podobne artykuły

Handel

Popularna sieć fast foodów wkracza do Polski. Wiadomo, kiedy pojawią się pierwsze lokale
Czytaj więcej >

Handel

Branża wędliniarska chce, by UOKiK skontrolował ceny mięsa. Zdaniem rzeźników są one zbyt niskie
Czytaj więcej >

Handel

Uprawa marihuany medycznej w Polsce. Jak wygląda sytuacja rok po podpisie prezydenta Andrzeja Dudy
Czytaj więcej >

Handel

Znane centrum handlowe we Wrocławiu zostanie zamknięte. Zarząd tłumaczy dlaczego
Czytaj więcej >

Handel

Poczta Polska ma nowego konkurenta. Wyzwanie rzucił rodzimy gigant technologiczny
Czytaj więcej >

Handel

Polacy stanowczo o nowych ubraniach: Są wykonywane z coraz gorszych i tańszych materiałów
Czytaj więcej >
Maria Glinka

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]