Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Hitowa akcja Biedronki w marcu. Zakupy nawet o połowę tańsze
Maria Glinka
Maria Glinka 02.03.2021 01:00

Hitowa akcja Biedronki w marcu. Zakupy nawet o połowę tańsze

Biedronka rusza z nową promocją
Flickr/☮, https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką promocję przygotowała Biedronka

  • Kto może z niej skorzystać

  • Jak skorzystać z vouchera

Biedronka z niepowtarzalną promocją

Biedronka po raz kolejny postanowiła wynagrodzić swoich klientów za lojalność i zaufanie, którymi darzą ją od wielu lat. Najnowsza akcja rabatowa „Oszczędzaj połowę” jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka, których jest już ponad 10 mln. Lutowa promocja okazała się dużym sukcesem, dlatego też dyskont nie zwalnia tempa i proponuje kolejne zniżki od 1 do 31 marca.

Co tym razem przygotowała Biedronka? W każdym tygodniu we wszystkich oddziałach sieci handlowej pojawiają się trzy nowe oferty z innymi produktami objętymi promocją. Asortyment zmienia się co dwa dni. Za zakup artykułów klienci otrzymują voucher równy 50 proc. ich wartości.

Kupon można wykorzystać w ciągu dwóch dni na kolejne zakupy w dowolnej placówce. Chcąc skorzystać z 50-procentowego rabatu należy okazać przy kasie kartę Moja Biedronka i voucher. Kwota zakupów musi być o 1 zł wyższa niż wartość kuponu. Przy pomocy vouchera nie można kupować produktów, które danego dnia zostały objęte promocją „Oszczędzaj połowę”.

Jakie produkty można kupić w promocyjnych cenach w Biedronce?

Biedronka informuje, że promocyjne produkty są ograniczone limitami. Szczegóły akcji rabatowej wyznaczonej na kolejne dni można znaleźć na plakatach reklamowych w sklepach.

W ramach promocji klienci mają do wyboru asortyment z różnych kategorii produktowych. Nowe oferty pojawiają się we wszystkich placówkach sieci handlowej Biedronka trzy razy w tygodniu.

Dla przykładu w poniedziałek i wtorek (1-2 marca) zniżka obejmuje parówki Berlinki (300 g) i kosmetyki marki Nivea. Jest ich do wyboru ponad 100 i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kolejna oferta również będzie zróżnicowana. W środę i czwartek (3-4 marca) na promocji znajdą się bowiem olej rzepakowy Kujawski 1l i szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml).

Jak nowa akcja rabatowa wygląda w praktyce? Jeżeli klient, który posiada kartę Moja Biedronka, zdecyduje się na zakup produktów marki Nivea za 80 zł, otrzyma kupon o wartości 40 zł na kolejne zakupy. Chcąc z niego skorzystać, musi wydać co najmniej 41 zł. Tego dnia w jego koszyku zakupowym nie mogą pojawić się ani olej rzepakowy Kujawski, ani szampon Head & Shoulders.

W regulaminie nowej promocji Biedronka wskazuje, że z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są również napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Przy jego pomocy nie można także doładowywać telefonu czy kupować kart podarunkowych.

Co więcej, w czasie jednych zakupów na jednym paragonie klient ma prawo spieniężyć tylko jeden voucher. Kupon nie łączy się z innymi promocjami. Jeżeli nie zostanie wykorzystany w czasie jego obowiązywania (dwa dni) to zniżka na kolejne zakupy przepada.