Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Upadłość Firmy Jednoosobowej

Upadłość Firmy Jednoosobowej

Państwo coraz bardziej obecne na rynku nieruchomości
16.12.2020 01:00 Państwo wchodzi z impetem nie tylko w media. Kluczowa branża zagarniana po cichu

Z tego artykułu dowiesz się:Jaki odsetek instytucji państwowych wynajmował w ostatnich latach biuraJak często instytucje państwowe decydują się na budowę własnego budynkuDlaczego instytucje państwowe uchodzą za wygodnego najemcę

Świadectwo pracy
27.08.2020 02:00 Świadectwo pracy – kiedy musi zostać wydane, komu przysługuje, jak dokonać korekty? Wszystko co należy wiedzieć o dokumencie potwierdzającym zatrudnienie

Świadectwo pracy jest dokumentem, którego obowiązek wydania ma każdy pracodawca, który kończy współpracę z pracownikiem. Bez względu na warunki w jakich doszło do naszego odejścia z pracy, nasz szef ma bezwzględną powinność wystawienia świadectwa pracy. Co powinno się w nim zawierać, jakie błędy najczęściej są popełniane i w jaki sposób je skorygować? Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym poradnikiem na temat świadectwa pracy.

Upadłość konsumencka
20.08.2020 02:00 Pętla zadłużenia zaciska się na twojej szyi? Jest na to rozwiązanie. Upadłość konsumencka i oddłużanie – wszystko, co powinieneś wiedzieć.

Upadłość konsumencka to redukcja lub umorzenie zobowiązań w przypadku niewypłacalności. Najprościej mówiąc jest to rozwiązanie, które pozwala osobom, które zadłużyły się po uszy wyjść z finansowych tarapatów i zacząć nowe życie – bez długów i strachu. Jak wygląda proces „ogłaszania bankructwa”, kto może z niego skorzystać i z czym jest to związane? Sprawdzamy szczegóły przepisów o upadłości konsumenckiej. Dla wielu, którzy myślą, że są w beznadziejnym położeniu, może znów zaświecić słońce.