BiznesINFO.pl

Biznesinfo

Ruszyła Biedronkoloteria. Można wygrać 10 mln nagród, w tym również pieniądze

13 Marca 2023

Autor tekstu:

Maria Gil-Sobczyk

Od 13 marca w Biedronce ruszyła loteria zdrapkowa. Wygrać można 10 mln nagród, zarówno rzeczowych – produktów z oferty sieci, jak i doładowań Wirtualnego Portfela, czyli pieniędzy przeznaczonych na zakupy w Biedronce oraz 100 nagród głównych w postaci 60 tys. zł. Specjalna akcja promocyjna trwa do 8 kwietnia lub do wyczerpania zapasów zdrapek.

Kto może wziąć udział w loterii?

Osoba pełnoletnia, która posiada kartę lojalnościową „Moja Biedronka”, brelok przypisany do Karty MB lub posiada aplikację mobilną „Biedronka” oraz wirtualną kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Odbiór zdrapek jest możliwy tylko po autoryzacji dokonanej przez zeskanowanie fizycznej karty MB lub aplikacji Biedronka w kasach regularnych.

Jak otrzymać zdrapki?

Biedronka informuje, że jest kilka sposobów na otrzymanie zdrapek. Ten najbardziej podstawowy to przekroczenie konkretnej kwoty w przypadku dowolnych zakupów. Poziomy są następujące:

  • ponad 149 zł – 2 zdrapki,
  • ponad 199 zł – 3 zdrapki,
  • ponad 299 zł – 5 zdrapek,
  • ponad 399 zł – 7 zdrapek,
  • ponad 499 zł – 9 zdrapek.

Drugim sposobem jest wydanie minimum 39 zł na produkty z kategorii: słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki, konserwy i słoiki (również sosy, przeciery i przetwory) lub kosmetyki. Produktów z dowolnych kategorii nie wolno mieszać. Spełniając ten warunek, otrzymamy jedną zdrapkę.

Ostatni sposób to wydanie co najmniej 99 zł na produkty należące do jednej z następujących kategorii: kawa, detergenty, artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne oraz świeże ryby. W tym przypadku również dostaniemy jedną zdrapkę.

Co można wygrać?

Łącznie do wygrania jest 10 mln nagród, przy czym te najbardziej wyczekiwane do “drapnięcia” to 100 nagród pieniężnych o wartości 60 tys. zł. Wypłaty zostaną dokonane za pośrednictwem przelewów bankowych na konta laureatów. W loterii zgarnąć można również 200 tys. doładowań Wirtualnego Portfela (na zakupy w Biedronce) na kwotę 5, 10, 50, 100, 500, a nawet 1000 zł. Poza tym do wygrania są również miliony produktów dostępnych w ofercie sieci.

Biedronka wydaje zdrapki w terminie od 13 marca do 8 kwietnia, natomiast odbiór nagród rzeczowych oraz doładowań Wirtualnego Portfela będzie możliwy do 22 kwietnia.

Tagi:

Biedronkazakupyloteria

Podobne artykuły

Handel

Polacy stanowczo o nowych ubraniach: Są wykonywane z coraz gorszych i tańszych materiałów
Czytaj więcej >

Handel

GIS wydał ostrzeżenie, koniecznie sprawdź, czy masz ją w kuchni. Szkodliwe substancje mogą trafić do jedzenia
Czytaj więcej >

Handel

Nie Biedronka, nie Lidl. Oto najtańsza sieć sklepów w Polsce
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Pierwsze restauracje w Polsce wprowadziły potrawy z robakami. W ofercie burgery i pizza
Czytaj więcej >

Handel

Wielka loteria Biedronki. Po spełnieniu określonych warunków można otrzymać prezent-niespodziankę
Czytaj więcej >

Handel

Kaufland szuka pracowników. Sieć planuje zatrudnić nawet 300 osób
Czytaj więcej >
Maria Gil-Sobczyk

Redaktor Biznesinfo, copywriter i korektor językowy. W poprzednich latach dziennikarz Grupy KRN Media oraz specjalista ds. mediów społecznościowych. Ukończyła studia magisterskie z dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Szczególnie interesują ją tematy społeczne i gospodarcze, pilnie śledzi zmiany dotyczące rynku nieruchomości i finansów. Prywatnie pasjonują ją podróże, górskie wędrówki i cukiernicze rewolucje dokonywane we własnej kuchni.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]