BiznesINFO.pl > Handel > Ruszyła Biedronkoloteria. Można wygrać 10 mln nagród, w tym również pieniądze
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 13.03.2023 15:06

Ruszyła Biedronkoloteria. Można wygrać 10 mln nagród, w tym również pieniądze

biedronka-sklep
Biznesinfo

Od 13 marca w Biedronce ruszyła loteria zdrapkowa. Wygrać można 10 mln nagród, zarówno rzeczowych – produktów z oferty sieci, jak i doładowań Wirtualnego Portfela, czyli pieniędzy przeznaczonych na zakupy w Biedronce oraz 100 nagród głównych w postaci 60 tys. zł. Specjalna akcja promocyjna trwa do 8 kwietnia lub do wyczerpania zapasów zdrapek.

Kto może wziąć udział w loterii?

Osoba pełnoletnia, która posiada kartę lojalnościową „Moja Biedronka”, brelok przypisany do Karty MB lub posiada aplikację mobilną „Biedronka” oraz wirtualną kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Odbiór zdrapek jest możliwy tylko po autoryzacji dokonanej przez zeskanowanie fizycznej karty MB lub aplikacji Biedronka w kasach regularnych.

Jak otrzymać zdrapki?

Biedronka informuje, że jest kilka sposobów na otrzymanie zdrapek. Ten najbardziej podstawowy to przekroczenie konkretnej kwoty w przypadku dowolnych zakupów. Poziomy są następujące:

  • ponad 149 zł – 2 zdrapki,
  • ponad 199 zł – 3 zdrapki,
  • ponad 299 zł – 5 zdrapek,
  • ponad 399 zł – 7 zdrapek,
  • ponad 499 zł – 9 zdrapek.

Drugim sposobem jest wydanie minimum 39 zł na produkty z kategorii: słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki, konserwy i słoiki (również sosy, przeciery i przetwory) lub kosmetyki. Produktów z dowolnych kategorii nie wolno mieszać. Spełniając ten warunek, otrzymamy jedną zdrapkę.

Ostatni sposób to wydanie co najmniej 99 zł na produkty należące do jednej z następujących kategorii: kawa, detergenty, artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne oraz świeże ryby. W tym przypadku również dostaniemy jedną zdrapkę.

Co można wygrać?

Łącznie do wygrania jest 10 mln nagród, przy czym te najbardziej wyczekiwane do “drapnięcia” to 100 nagród pieniężnych o wartości 60 tys. zł. Wypłaty zostaną dokonane za pośrednictwem przelewów bankowych na konta laureatów. W loterii zgarnąć można również 200 tys. doładowań Wirtualnego Portfela (na zakupy w Biedronce) na kwotę 5, 10, 50, 100, 500, a nawet 1000 zł. Poza tym do wygrania są również miliony produktów dostępnych w ofercie sieci.

Biedronka wydaje zdrapki w terminie od 13 marca do 8 kwietnia, natomiast odbiór nagród rzeczowych oraz doładowań Wirtualnego Portfela będzie możliwy do 22 kwietnia.