Przerwy techniczne w 9 bankach.
Pixabay/AhmadArdity
Autor Wiktoria Pękalak - 21 Sierpnia 2020

Aż 9 banków ogłosiło przerwy. Olbrzymia część Polaków powinna przygotować gotówkę na weekend

To kolejny weekend, w którym powinniśmy przygotować sobie zapas gotówki. Wiele banków zaplanowało przerwy techniczne, podczas których niemożliwe będzie skorzystanie z niektórych usług.

Przerwy techniczne w bankach

Na ten weekend przerwy techniczne zaplanowało aż dziewięć banków. Klienci mBanku, PKO BP, Millenium, czy Santandera powinni przygotować się na utrudnienia podczas korzystania z usług e-bankowości.

Nest Bank

W Nest Banku przerwa techniczna zaplanowana jest na dzisiaj (21.08) od godziny 18:00. Utrudnienia potrwają aż do niedzieli (23.08). W tym czasie nie złożymy wniosków i dyspozycji, które są dostępne w zakładce Centrum kontaktu. Nie będzie też działał Pasaż produktów.

Zakładaj maskę, inaczej pocałujesz klamkę. Sklepy, w których nie zrobisz zakupów bez maseczkiZakładaj maskę, inaczej pocałujesz klamkę. Sklepy, w których nie zrobisz zakupów bez maseczkiCzytaj dalej

Przerwa techniczna w Getin Banku

Dzisiaj (21.08) w Getin Banku przerwa techniczna rozpocznie się o godzinie 22:50. Do godziny 9:00 w sobotę klienci napotkają trudności korzystając z usług e-bankowości i bankowości mobilnej, dlatego jeśli macie w planach wieczorne wyjście, lepiej zaopatrzyć się w zapasową gotówkę i dokonać wszystkich płatności przed przerwą.

Bank Millenium

Ponad dobę (od 22:00 w piątek do 23:00 w sobotę) potrwa przerwa techniczna w Banku Millenium. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z e-usług, a także profilu zaufanego, dlatego klienci tego banku powinni pamiętać o noszeniu dowodu osobistego.

Utrudnienia w Banku Polskiej Spółdzielczości

W BPS przerwa techniczna potrwa od soboty (22 sierpnia) od godziny 21:00 do godziny 10:00 w niedzielę. W tym czasie nie będzie możliwe zalogowanie się do systemów e-bankowości.

Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy PolakówMieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy PolakówCzytaj dalej


Utrudnienia w Santander Banku

O północy w sobotę (22.08) rozpocznie się przerwa techniczna w Santaderze, która potrwa do godziny 6:00. W tym czasie nie skorzystamy z bankowości internetowej, nie zapłacimy blikiem, ani nie wykonamy przelewu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
3. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco

Przerwa techniczna w Banku Ochrony Środowiska

Niektóre funkcje BOŚ Banku będą zawieszone od północy w sobotę (22.08) do południa. W tym czasie nie skorzystamy z bankowości internetowej ani mobilnej.

ING Bank Śląski nie działa

Przerwa techniczna w ING jest zaplanowana na noc z soboty (22.08) na niedzielę (23.08). Na ten czas bank zaplanował wyłączenie szeregu usług. Warto przygotować gotówkę i wykonać wszystkich zaplanowanych wpłat na konto teraz, ponieważ w tym czasie nie będą możliwe przelewy z rachunku karty kredytowej, operacje na kartach w e-bankowości, wpłaty we wpłatomatach (również te realizowane BLIKIEM). Ponadto w tym czasie nie zrealizujemy płatności 3DSecure, nie będziemy mogli także aktywować karty, nie zamówimy karty płatniczej. Nie będzie możliwe także przypisanie karty do telefonu w aplikacji mobilnej, pożyczki i procesy sprzedażowe na rachunkach bieżących i oszczędnościowych oraz aktywowanie usług i nowych produktów.

Białoruś robi z Grodna twierdzę. Wojsko przygotowuje się na inwazję NATO z PolskiBiałoruś robi z Grodna twierdzę. Wojsko przygotowuje się na inwazję NATO z PolskiCzytaj dalej

Nie działa PKO BP

Na niedzielną noc (23.08) w godzinach 02:00-04:00 zaplanowana jest przerwa techniczna PKO Banku Polskiego. W tym czasie nie będą działać usługi serwisu bankowości mobilnej, internetowej i telefonicznej. Nie zrobimy także zakupów za pośrednictwem usługi „Płacę z iPKO”.

Przerwa techniczna w mBanku

W niedzielę (23.08) od 0:30 do 4:30 musimy liczyć się z utrudnieniami podczas płatności BLIKIEM. Od 2:00 do 7:30 nie będziemy mogli skorzystać także z wielu innych usług mBanku. Przerwa techniczna będzie dotyczyła zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli planujemy wyjścia, musimy zaopatrzyć się w gotówkę, ponieważ nie będziemy mogli zrealizować żadnej płatności kartą. Niemożliwe będzie także wypłacanie pieniędzy z bankomatu oraz wpłacanie gotówki przez wpłatomaty.

Nieco dłużej potrwają utrudnienia dotyczące zakupów internetowych. Od 2:00 do 9:00 w niedzielę nie kupimy nic przez internet. Jeszcze dłużej, bo do 9:30 nie będą dostępne usługi bankowości internetowej i mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:"k

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Tomasz Tomiak, kochały go miliony Polaków
  2. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  3. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni
  4. Jest miejsce, gdzie zatankujesz znacznie taniej. Paragony mówią same za siebie
  5. Polacy jeżdżą tam wyjątkowo tłumnie każdego roku. Właśnie padł rekord zakażeń
  6. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie
Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensjiBolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensjiCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News