Zagrożenie pandemią COVID-19 w Polsce. Kolejka przed PKO BP w Tomaszowie Mazowieckim po wprowadzeniu przez bank limitów obecności w placówce
wikimedia
Autor Stanisław Węgrowski - 4 Kwietnia 2020

Aż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzy

Przerwa techniczna w aż sześciu bankach w ten weekend. Na utrudnienia powinni się przygotować m.in. klienci ING Banku Śląskiego, mBanku czy Santander Banku.

Przerwa techniczna w ING

Przerwa techniczna spowoduje ograniczenia w niektórych usługach ING Banku Śląskiego. W sobotę godzinach od 08:00 do 16:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile.

W nocy z soboty na niedzielę przerwa techniczna potrwa od 00:00 do 04:30. Wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z bankomatów i wpłatomatów, systemu Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności w Internecie dokonywane kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS.

Będzie dodatkowy dzień wolny od pracy? Morawiecki ma nowe prawo, może go ogłosić lada dzieńBędzie dodatkowy dzień wolny od pracy? Morawiecki ma nowe prawo, może go ogłosić lada dzieńCzytaj dalej

Poza tym mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych i nie będzie możliwości nadawania PIN.

Przerwa techniczna w mBanku

Także mBank czeka przerwa techniczna. W najbliższą sobotę, 4 kwietnia br. bank przeprowadzi prace modernizacyjne. W efekcie usługa mKantor będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 23:00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

Podstawowy produkt może wkrótce podrożeć. Ci, którzy zrobili zapasy pomimo żartów innych, mogą się cieszyćPodstawowy produkt może wkrótce podrożeć. Ci, którzy zrobili zapasy pomimo żartów innych, mogą się cieszyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Kościołowi grozi bankructwo. Ksiądz podał dokładną kwotę, jakiej potrzebuje

Niedostępne będą też przelewy na telefon BLIK i niektóre przelewy ekspresowe. Nie będzie można też wykonać przelewów na telefon BLIK w aplikacji mobilnej. Usługa będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 20:00.

Przerwa techniczna w Santander Banku

Przerwa techniczna w Santander Banku potrwa od północy od 4:00 w niedzielę 5 kwietnia. Klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości mobilnej i internetowej. Niedostępne będą płatności BLIK, przelewy zwykłe, natychmiastowe oraz Przelewy24.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

Na sobotę 4 kwietnia została zaplanowana przerwa techniczna w Banku Pekao. Klienci serwisu Pekao24Makler muszą być gotowi na utrudnienia. Od 9:00 do 21:00 nie będzie można składać dyspozycji i zleceń. W tym czasie będą trwać prace serwisowe - poinformował bank.

Szykują się masowe zwolnienia urzędników. Zagwarantowanej pracy nie mają nawet ci, którzy byli uprzywilejowaniSzykują się masowe zwolnienia urzędników. Zagwarantowanej pracy nie mają nawet ci, którzy byli uprzywilejowaniCzytaj dalej

Przerwa techniczna w BPS

Także Grupa BPS zapowiedziała przerwę techniczną i utrudnienia. Prace modernizacyjne potrwają od 23:00 do 2:00. W tym czasie nie będzie można korzystać z systemu bankowości internetowej.

Przerwa techniczna w Nest Banku

Prace serwisowe odbędą się także w Nest Banku. Przerwa techniczna zacznie się w sobotę 4 kwietnia od północy i potrwa do 12.00. W tym czasie ograniczony będzie dostęp do bankowości elektronicznej oraz PSD2 API.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. "Zakazane miasto" leży zaraz za granicą Polski. Przez pół wieku wywoływało lęk
Tysiące Polaków może stracić samochód przez zagraniczną policję. Wszystkiemu winna rejestracjaTysiące Polaków może stracić samochód przez zagraniczną policję. Wszystkiemu winna rejestracjaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News