BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Aż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzy

4 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Przerwa techniczna w aż sześciu bankach w ten weekend. Na utrudnienia powinni się przygotować m.in. klienci ING Banku Śląskiego, mBanku czy Santander Banku.

Przerwa techniczna w ING

Przerwa techniczna spowoduje ograniczenia w niektórych usługach ING Banku Śląskiego. W sobotę godzinach od 08:00 do 16:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile.

W nocy z soboty na niedzielę przerwa techniczna potrwa od 00:00 do 04:30. Wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z bankomatów i wpłatomatów, systemu Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności w Internecie dokonywane kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS.

Poza tym mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych i nie będzie możliwości nadawania PIN.

Przerwa techniczna w mBanku

Także mBank czeka przerwa techniczna. W najbliższą sobotę, 4 kwietnia br. bank przeprowadzi prace modernizacyjne. W efekcie usługa mKantor będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 23:00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych. 

Niedostępne będą też przelewy na telefon BLIK i niektóre przelewy ekspresowe. Nie będzie można też wykonać przelewów na telefon BLIK w aplikacji mobilnej. Usługa będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 20:00.

Przerwa techniczna w Santander Banku

Przerwa techniczna w Santander Banku potrwa od północy od 4:00 w niedzielę 5 kwietnia. Klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości mobilnej i internetowej. Niedostępne będą płatności BLIK, przelewy zwykłe, natychmiastowe oraz Przelewy24.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

Na sobotę 4 kwietnia została zaplanowana przerwa techniczna w Banku Pekao. Klienci serwisu Pekao24Makler muszą być gotowi na utrudnienia. Od 9:00 do 21:00 nie będzie można składać dyspozycji i zleceń. W tym czasie będą trwać prace serwisowe - poinformował bank.

Przerwa techniczna w BPS

Także Grupa BPS zapowiedziała przerwę techniczną i utrudnienia. Prace modernizacyjne potrwają od 23:00 do 2:00. W tym czasie nie będzie można korzystać z systemu bankowości internetowej.

Przerwa techniczna w Nest Banku

Prace serwisowe odbędą się także w Nest Banku. Przerwa techniczna zacznie się w sobotę 4 kwietnia od północy i potrwa do 12.00. W tym czasie ograniczony będzie dostęp do bankowości elektronicznej oraz PSD2 API.

Tagi:

utrudnienia w bankachPekaomBankkonta bankoweING

Stanisław WęgrowskiAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Od 1 lipca wzrosną pensje, wiemy, o ile więcej pieniędzy trafi do kieszeni Polaków

Finanse

Możesz dostać nawet 1340 zł dodatku do emerytury za urodzenie dzieci

Czytaj więcej >
Pieniądze: od czerwca nowe limity dotyczące dorabiania do emerytury, ZUS niedługo je opublikuje

Finanse

Wiceminister wyjaśnia jakie są szanse na dobrowolny ZUS w Polsce

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Finanse

Jak wysoką emeryturę będzie miał król disco polo Zenek Martyniuk, a jaką Maryla Rodowicz

Czytaj więcej >
Kredyty do zwrotu

Finanse

Raty kredytów wzrosną już za kilka tygodni, przewidują eksperci

Czytaj więcej >

Finanse

1300 zł miesięcznie. Średnio tyle kosztuje nas utrzymanie mieszkania

Czytaj więcej >

Finanse

Ważny komunikat dla przedsiębiorców: za niezłożenie tej deklaracji zapłacą ZUS-owi karę w wys. 5 tys. zł

Czytaj więcej >