BiznesINFO.pl > Finanse > Aż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzy
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 22.03.2022 09:03

Aż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzy

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Przerwa techniczna w ING

Przerwa techniczna spowoduje ograniczenia w niektórych usługach ING Banku Śląskiego. W sobotę godzinach od 08:00 do 16:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile.

W nocy z soboty na niedzielę przerwa techniczna potrwa od 00:00 do 04:30. Wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z bankomatów i wpłatomatów, systemu Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności w Internecie dokonywane kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS.

Poza tym mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych i nie będzie możliwości nadawania PIN.

Przerwa techniczna w mBanku

Także mBank czeka przerwa techniczna. W najbliższą sobotę, 4 kwietnia br. bank przeprowadzi prace modernizacyjne. W efekcie usługa mKantor będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 23:00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych. 

Niedostępne będą też przelewy na telefon BLIK i niektóre przelewy ekspresowe. Nie będzie można też wykonać przelewów na telefon BLIK w aplikacji mobilnej. Usługa będzie niedostępna w godzinach 19:00 - 20:00.

Przerwa techniczna w Santander Banku

Przerwa techniczna w Santander Banku potrwa od północy od 4:00 w niedzielę 5 kwietnia. Klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości mobilnej i internetowej. Niedostępne będą płatności BLIK, przelewy zwykłe, natychmiastowe oraz Przelewy24.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

Na sobotę 4 kwietnia została zaplanowana przerwa techniczna w Banku Pekao. Klienci serwisu Pekao24Makler muszą być gotowi na utrudnienia. Od 9:00 do 21:00 nie będzie można składać dyspozycji i zleceń. W tym czasie będą trwać prace serwisowe - poinformował bank.

Polecane