BiznesINFO.pl
Nagroda za pomoc w ujęciu sprawcy. Czeka 10 tys. zł.

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Podpalił klub, teraz za jego schwytanie wyznaczono nagrodę. Aż 10 tys. zł

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Nagrodę w wysokości 10 tys. zł oferują właściciele szczecińskiego lokalu Holiday Club. Pieniądze mają być przekazane na ręce tego, który pomoże w ujęciu sprawcy podpalenia lokalu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są szczegóły dotyczące nagrody

  • Co o podpaleniu sądzi właściciel Holiday Club

  • Czy lokal będzie działał

Nagroda za pomoc w ujęciu podpalacza

Właściciele lokalu Holiday Club musieli zmierzyć się z prawdziwą sceną rodem z filmów sensacyjnych. W piątek, 4 marca, ok. godz.: 22:00 do ich lokalu w Szczecinie podszedł mężczyzna z kanistrem benzyny. Nietrudno się domyśleć, że rozlał substancję, podpalił i uciekł.

"Widziany w okolicach sklepu żabka przy ul 3 maja / głośny i zwracający na siebie uwagę" - opisują właściciele na swoim profilu w mediach społecznościowych. Aktualnie mężczyzny szuka policja, ale nie tylko - właściciele także nie składają broni.

Oferują 10 tys. zł nagrody dla tego, który pomoże w ujęciu podpalacza. Właściciele Holiday Club zapowiadają, że osobiście wypłacą nagrodę w gotówce.

Jak czytamy w poście, kilka tygodni temu właściciele odebrali dziwny telefon z propozycją odsprzedania lokalu i dodają, że od ponad trzech lat taka propozycja nie padła. "Osobę która miała interes w podpaleniu informujemy iż lokal NIE jest i NIE będzie na sprzedaż" - grzmią.

Właściciele oferują nagrodę i nie rezygnują z biznesu

Szefowie Holiday Club zapowiadają, że z biznesu nie zrezygnują. Już teraz szukają ekipy remontowej i zapowiadają powrót w wielkim stylu.

"Bierzemy pod uwagę dwa motywy. Poświęcimy dużo czasu, przejrzymy każdy dostępny dla nas monitoring by odnaleźć krok po kroku sprawcę zdarzenia" - napisali.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat podpalenia proszone są o kontakt ze szczecińską policją lub bezpośrednio z właścicielami Holiday Club.

Wygląda na to, że podpalacze nie śpią. W przypadku Holiday Club możemy mówić o zagrywce rodem z lat 90., natomiast bożonarodzeniowe podpalenie ponad pięciusetletniego dębu to nic innego jak niepoważna zabawa.

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Polska i Świat

Będzie olbrzymie przejęcie nadajników w Polsce. Ministerstwo dało zielone światło

Czytaj więcej >
PHOTO: PIOTR GAJEK / SE / EAST NEWS MYSLOWICE AKCJA POLICJI BEZPIECZNA SZKOLA N/Z PATROL POD SZKOLA MAREK MIKOS DROGOWKA SZKOLA DZIECI PRZEJSCIE DLA PIESZYCH RADAR KONTROLA SUSZARKA LIZAK 03 / 09 / 2008 FOT PIOTR GAJEK WIECEJ NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL

Polska i Świat

Rząd przekazał dane o kierowcach firmom ubezpieczeniowym. Dla wielu osób oznacza to wzrost składek

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Od 1 lipca liczba bezpłatnych badań znacznie się wydłuży. Okazja do sprawdzenia stanu zdrowia

Czytaj więcej >
pilne

Polska i Świat

Chińczycy przekazali wiadomość o nawiązaniu kontaktu z obcą cywilizacją. Chwilę później skasowali wiadomość

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Polski statek "Polesie" w poważnych tarapatach w Kolumbii. Wszystko skończyło się dobrze

Czytaj więcej >
NFZ bierze się za kontrole przychodni.

Polska i Świat

Rząd będzie zmieniał program "Profilaktyka 40 plus". Wejdzie w skład medycyny pracy

Czytaj więcej >