BiznesINFO.pl
Lidl

Janko Ferlic, https://iconscout.com, CC0

Kończą Ci się maseczki? Wiemy gdzie kupisz je najtaniej, popularna sieciówka sprzedaje je za półdarmo

14 Października 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Lidl nie pierwszy raz wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Jako że maseczki ochronne stały się artykułem pierwszej potrzeby, niezbędnym w regularnym wyposażeniu każdego z nas, to już od poniedziałku, 12 października Lidl wprowadził na stałe do sprz

Lidl wprowadził do sprzedaży tanie maseczki

Pandemia nie odpuszcza, sytuacja w Polsce jest coraz bardziej napięta. W tych trudnych czasach powinniśmy dbać o siebie i innych, a jednym z podstawowych i zalecanych sposobów ochrony przed zakażeniem koronawirusem jest noszenie maseczek ochronnych. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na ten towar, który wcale nie jest tani w ostatnich miesiącach, Lidl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zadbać o to, by dostęp do maseczek był łatwy i powszechny.

Lidl Polska właśnie wprowadził do swojej oferty na stałe maseczki jednorazowe 3-warstwowe. Od teraz dokonując regularnych zakupów spożywczych w sklepach Lidl, jednocześnie możemy zaopatrzyć się w maseczki ochronne. To zdecydowane ułatwienie codziennych zakupów, a także oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dodatkowo sieć Lidl oferuje artykuł w bardzo niskiej cenie – 49 gr za sztukę. Maski dostępne są w 10-paku, cena za zestaw 10 sztuk wynosi, 4,90 zł. 

Maseczki w Lidlu spełniają wszystkie wytyczne

Jak czytamy w komunikacie sieci Lidl, aby zapewnić jak najlepszą ochronę górnych dróg oddechowych, maseczki zostały zbudowane z trzech warstw włókniny. Wygodę noszenia zapewnią wykonane z elastycznej gumki troczki zakładane za ucho, a dzięki specjalnym wkładkom, maska idealnie dopasuje się do kształtu nosa. Maseczki zostały wykonane w Polsce i spełniają wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek.

Maseczki znajdziemy przy kasach, już od poniedziałku, 12 października, we wszystkich sklepach Lidl Polska.

Lidl przygotował także swoje sklepy do obecnej napiętej sytuacji. Pracownicy sieci Lidl zostali wyposażeni w przyłbice, a kasy zostały oddzielone od klientów płytkami pleksi. Przedstawiciele sieci Lidl zachęcają do dokonywania płatności bezdotykowych, aby ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Tagi:

MaseczkiLidl

Stanisław WęgrowskiAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >