Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Kultowe produkty powróciły do Biedronki. Klienci narzekają na ceny
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 12.06.2024 20:58

Kultowe produkty powróciły do Biedronki. Klienci narzekają na ceny

Biedronka
Fot. materiały własne

Po długim czasie do Biedronki powróciły popularne produkty, uwielbiane przez wielu Polaków . Okazuje się, że ceny tych artykułów są niemałe, co nie spodobało się klientom. Przedstawiamy szczegóły.

Kultowe produkty jakiś czas temu zniknęły z Biedronki

Jakiś czas temu byliśmy świadkami sporu między Biedronką a firmą PepsiCo. O tym, że nie jest między nimi najlepiej klienci przekonali się, gdy z półek popularnej sieci zniknęły produkty, takie jak chipsy Lay's czy napoje Pepsi.

Jak się później okazało, Biedronka i PepsiCo nie dogadały się w sprawie cen produktów. Kultowe produkty zostały wycofane ze sklepów pod koniec 2021 roku. Rok później znów pojawiły się na półkach, choć nie na długo.

Ważny komunikat banku PKO BP. Klienci mają czas do 30 czerwca

Kultowe produkty znów do kupienia w Biedronce

Niemal trzy lata po rozpoczęciu sporu między firmami, kultowe produkty znów pojawiły się na półkach w Biedronce. Znów możemy kupić w sieci sklepów napoje Pepsi oraz chipsy Lay's. W sieci pojawiły się opinie klientów, które odnoszą się do aktualnych cen tych produktów. Jak się okazuje, nie należą one do najniższych, a konsumenci nie kryją swojego oburzenia.

Zobacz także: W Dino właśnie się zaczęło. Sieć przygotowała gigantyczne obniżki

Klienci są oburzeni cenami

Jeśli chodzi o ceny kultowych produktów, które po latach powróciły do Biedronki, to na przykład za dwulitrową butelkę napoju Pepsi zapłacimy teraz 9,89 zł. W przypadku chipsów Lay's, cena również nie należy do najniższych. Za 130 g produktu należy zapłacić 7,29 zł. Jeżeli ktoś zdecyduje się na zestaw, to będzie musiał wydać 17,18 zł. Klienci w mediach społecznościowych odnoszą się do cen tych produktów.

Szkoda, że tak drogo, ale w końcu - czytamy na TikToku.

@k1253 po wielu latach pepsico wraca do biedronki #pepsi #biedronka ♬ som original - zollim