Kaufland nowe ekrany Digital Signage
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 9 Sierpnia 2019

Kaufland bardzo się zmieni. Gdy klienci znowu tam wejdą, będą wyjątkowo zaskoczeni

Sieć sklepów Kaufland zamierza wprowadzić w swoich sklepach ekrany Digital Signage, które mają pozwolić na lepszą personalizację reklam, a co za tym idzie, lepszą informację dla klientów o promocjach sklepu.

O pomyśle wprowadzenia przez Kaufland nowych ekranów w sklepie, poinformował portal wiadomoscihandlowe.pl. Sieć zaczyna tym samym szerszą transofrmację swoich placówek handlowych w Polsce w stronę bardziej cyfrową.

Kaufland już testował Digital Signage

Do tej pory ekrany Digital Signage były testowane w dwóch polskich sklepach sieic Kaufland. Z ekranów korzystać mogli klienci Kauflanda w Zabrzu i Tarnowie.

Testy technologiczne jak i reakcje klientów na nowe rozwiązanie usatysfakcjonowały zarząd sieci, stąd decyzja o wzdrożeniu systemu w pozostałych placówkach.

Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortuRekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortuCzytaj dalej

39 sklepów Kaufland z nową technologią

Na większą digitalizacje sklepów Kaufland będą mogli liczyć mieszkańcy 39 miast, w których ulokowane są placówki handlowe niemieckiej sieci. Sieć nie ukrywa, że docelowo zamierza wprowadzić tę technologię we wszystkich swoich sklepach na terenie Polski.

Do czego mają służyć ekrany Digital Signage?

Biuro prasowe Kauflanda dla portalu "wh" odpowiedziały, że najważniejszym zadaniem ekranów ma być personalizacja reklam kierowanych do klientów. Dokładnie sieci zależy na tym, aby klienci mogli dowiedzieć się więcej o promocjach w danym sklepie czy też mieście. Ekrany mają informować klientów o ofercie poszczególnych działów. W jednym sklepie będzie ich rozlokowanych nawet około 20.

Przy wyjściu ze sklepu każdy klient będzie mógł dowiedzieć się jakie promocje market przewiduje na kolejny tydzień, co ma mu pozwolić na lepsze ułożenie planu zakupów.

500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wnioskuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News