Ikea
Ikea/materiały prasowe
Autor Paulina Musianek - 23 Sierpnia 2019

Czekasz na katalog Ikei w swojej skrzynce pocztowej? Tym razem już go tam nie zobaczysz

Ikea zmienia sposób promocji swojej nowej kolekcji mebli i akcesoriów. Katalogu nie znajdziesz już w swojej skrzynce na listy. Żeby go dostać, musisz go zamówić.

IKEA wypuszcza katalog na 2020 rok

IKEA katalog 2020 tym razem dostępny będzie 23 sierpnia. Aby zapoznać się z nową ofertą szwedzkiego giganta należy zamówić katalog, sprawdzić wersję cyfrową katalogu na stronie internetowej IKEA.pl/katalog lub, jeśli posiadasz kartę IKEA Family, udać się do saloniku prasowego kolporter i odebrać go bezpłatnie. Katalog IKEA 2020 dostępny będzie również w formie papierowej w sklepach stacjonarnych IKEA.

Po katalog IKEA trzeba będzie się pofatygować

Tym razem nie katalogi w wersji papierowej nie będą wrzucane do skrzynek pocztowych. Skąd taka zmiana w sposobie dostarczania katalogu IKEA 2020?

IKEA testuje różne rozwiązania dotyczące dystrybucji Katalogu IKEA 2020 na poszczególnych rynkach, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów - informują przedstawiciele firmy. Jest to również element działań ekologicznych mających na celu ograniczenie zużycia papieru. Jak podkreśla rzeczniczka IKEA, obecnie 60% asortymentu IKEA opiera się na materiałach odnawialnych, a prawie 10% zawiera materiały z recyklingu.

Nowy katalog IKEA opatrzony jest hasłem "Get ready for a fresh start" ("Przygotuj się na nowy początek"). Tym razem sieć kieruje uwagę na zdrowy i komfortowy sen oferując m.in. wygodne łóżka, pościel, rolety zaciemniające. Katalog IKEA 2020 to prawie 300 kolorowych stron pełnych inspiracji, pożytecznych porad i gotowych rozwiązań.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News