Chiny czeka druga fala zakażeń?
wikipedia/Chinanews.com / China News Service
Autor Radosław Święcki - 19 Kwietnia 2020

Chiny zbyt szybko odtrąbiły zwycięstwo. Xi Jinping ostrzega przed drugą falą zakażeń

Chiny czeka druga fala zakażeń koronawirusem? Tego obawia się prezydent Xi Jinping. W dniu jego wystąpienia zidentyfikowano ponad 100 nowych przypadków zakażenia.

Chiny z drugą falą zakażeń?

Obawę, że Chiny czeka nowa fala zakażeń koronawirusem Xi Jinping wyraził jeszcze w środę (08.04.20) wieczorem podczas zamkniętego posiedzenia Stałego Komitetu Biura Politycznego Komunistycznej Partii Chin.

Chiński przywódca mówił również o gospodarce, której grożą duże spadki, i o tym, że Chiny dostrzegają „wzrost czynników destabilizacji i niepewności” w związku z globalną recesją – podaje za agencją informacyjną Xinhua „Gazeta Wyborcza”.

Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluJuż od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluCzytaj dalej

Niestety obawy przewodniczącego Chińskiej Republiki Ludowej okazują się niebezpodstawne. Tylko w dniu wystąpienia Xi Jinpinga w Chinach odnotowano ponad 100 przypadków koronawirusa, z czego 63 z objawami choroby takimi jak: wysoka gorączka, suchy kaszel, bóle w klatce piersiowej, zaś 56 bezobjawowych.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Biedronka wprowadza nowy produkt do sprzedaży. W czasie epidemii dla wielu jest niezbędny
2. Czy to dlatego Rydzyk wciąż prosi o pieniądze? Światło dzienne ujrzały bardzo niewygodne statystyki

Nowe zasady podawania statystyk

Pięć miesięcy po wybuchu epidemii koronawirusa Pekin – jak podaje „Wyborcza” zapowiada nowe zasady w podawaniu statystyk koronawirusa.

Zamierza uwzględnić w nich pacjentów bezobjawowych, podczas gdy jeszcze miesiąc temu nie wliczano ich do oficjalnych danych, dlatego były one mocno niedoszacowane. Choć zmiany mają obowiązywać od 1 maja, to Narodowa Komisja Zdrowia zabrała się już do uzupełniania danych, poczynając od 31 marca.

Uniwersytet Waszyngtoński ma dla Polaków dobre wieści. Chodzi o szczyt epidemiiUniwersytet Waszyngtoński ma dla Polaków dobre wieści. Chodzi o szczyt epidemiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naszła ich ochota na miłość w autobusie. Ktoś zrobił im zdjęcie, wszystko wyciekło
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Cała Warszawa się zatrzymała. Zawyły syreny, aż łzy napływają do oczu, poruszające
Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluJuż od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News