BiznesINFO.pl
Carrefour

Flickr.com/Mark Hillary/CC2.0

Carrefour i Ikea łączą siły. Klient wchodząc do sklepu może się mocno zdziwić

9 Października 2020

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Sieci sklepów Carrefour i Ikea uruchamiają pilotażowy program w zakresie sprzedaży. W wybranych marketach odbierzemy zakupy z Ikei. Jak działa najnowsze rozwiązanie?

Carrefour i Ikea nawiązują współpracę w zakresie rozwoju sprzedaży on-line z odbiorem osobistym towarów. Póki co rozwiązanie ma charakter pilotażowy i będzie testowane przez najbliższe 3 miesiące w dwóch hiszpańskich centrach handlowych: Ciudad de la Imagen (Pozuelo de Alarcón) i centrum handlowym Los Angeles (Madryt).

Ikea i Carrefour razem

Francuska sieć sklepów wskazuje, że najnowszy projekt jest elementem strategii transformacji w handlu. Jak czytamy w Wiadomościach Handlowych, w dwóch wytypowanych do przeprowadzenia testów lokalizacjach, klienci będą mogli na sklepowych parkingach znaleźć przestrzeń oznaczoną logiem Ikei, w której będą mogli odbierać zakupy zamówione on-line.

Jak wskazują WH, zdaniem Loli Bañón, dyrektor generalnej Carrefour Property, najnowsze działanie pokazuje zaangażowanie sieci Carrefour "w ciągłe wnoszenie wartości dodanej dla klientów, a także do świadczenia przydatnych i odpowiednich usług".

Tagi:

Carrefoursklep

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Nadchodzące święta będą drogie. Prezenty jednak muszą być

Czytaj więcej >

Handel

Niedziele handlowe. W 2023 roku będzie ich jeszcze mniej

Czytaj więcej >