Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka zaprezentowała oferty na kwiecień. Jest w czym wybierać
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 22.03.2022 08:25

Biedronka zaprezentowała oferty na kwiecień. Jest w czym wybierać

Biedronka kusi klientów. W kwietniu zyskają więcej.
Biedronka, materiały prasowe

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotowała Biedronka

  • Co zyskają użytkownicy Moja Biedronka

  • Jakie promocje przygotowano w tym tygodniu

Biedronka mówi jasno. Z kartą zyskujesz więcej

Moja Biedronka to flagowy program lojalnościowy portugalskiej sieci sklepów należącej do Jeronimo Martins. Lutowa promocja związana z akcją "Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka" okazała się być prawdziwym hitem, bowiem klienci zyskali 19 mln voucherów na kolejne zakupy.

Biedronka tłumaczy, że takiego sukcesu nie dało się nie zauważyć i wraz z kwietniem postanowiła powtórzyć akcję. Biedronka w komunikacie prasowym tłumaczy, że klienci wydając na zakupy min. 99 zł otrzymają voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy, a przy wydaniu min. 69 zł voucher o wartości 5 zł.

Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni od ostatnich zakupów, podczas których otrzymaliśmy voucher. Klienci sieci sklepów muszą zrobić zakupy za minimalną kwotę przypisaną do vouchera i gotowe.

Akcja Biedronki trwa od 1 do 30 kwietnia br. Jednakże to nie koniec promocji, bowiem poświąteczny czas to kolejna okazja do zakupów dla klientów Biedronki.

Biedronka kusi też innymi promocjami

Biedronka od 6 kwietnia 10 kwietnia przygotowała promocję na odzież, obuwie i torebki. Przy zakupie min. 2 produktów z tych kategorii na każdy z nich otrzymamy rabat 70 proc. Przypomnijmy, że niedawno w sklepach Biedronka były dostępne torebki polskiej marki Puccini oraz z kolekcji sławnych sióstr Jenner, KendallxKylie.

Biedronka informuje, że w zakres promocji wchodzą m.in.: bielizna, bagaż, walizki, plecaki oraz dodatki do odzieży, np.: paski, parasole, portfele.

Promocją objęte zostały także niektóre kosmetyki. Wybrane produkty kupimy w promocji 1 plus 1 gratis.

Ponadto, Biedronka przygotowała promocję na akcesoria rowerowe, ogrodowe, a nawet produkty dla zwierząt. Swoim pupilom możemy sprawić zabawkę, drapak, a nawet transporter i smycz LED.