BiznesINFO.pl
Biedronka kusi klientów. W kwietniu zyskają więcej.

Biedronka, materiały prasowe

Biedronka zaprezentowała oferty na kwiecień. Jest w czym wybierać

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Biedronka nie zwalnia tempa i już po świętach zaprezentowała swoim klientom prawdziwy wachlarz promocji. Zadowoleni będą wszyscy: kobiety, użytkownicy karty Moja Biedronka, a nawet kosmetyczni zajawkowicze.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotowała Biedronka

  • Co zyskają użytkownicy Moja Biedronka

  • Jakie promocje przygotowano w tym tygodniu

Biedronka mówi jasno. Z kartą zyskujesz więcej

Moja Biedronka to flagowy program lojalnościowy portugalskiej sieci sklepów należącej do Jeronimo Martins. Lutowa promocja związana z akcją "Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka" okazała się być prawdziwym hitem, bowiem klienci zyskali 19 mln voucherów na kolejne zakupy.

Biedronka tłumaczy, że takiego sukcesu nie dało się nie zauważyć i wraz z kwietniem postanowiła powtórzyć akcję. Biedronka w komunikacie prasowym tłumaczy, że klienci wydając na zakupy min. 99 zł otrzymają voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy, a przy wydaniu min. 69 zł voucher o wartości 5 zł.

Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni od ostatnich zakupów, podczas których otrzymaliśmy voucher. Klienci sieci sklepów muszą zrobić zakupy za minimalną kwotę przypisaną do vouchera i gotowe.

Akcja Biedronki trwa od 1 do 30 kwietnia br. Jednakże to nie koniec promocji, bowiem poświąteczny czas to kolejna okazja do zakupów dla klientów Biedronki.

Biedronka kusi też innymi promocjami

Biedronka od 6 kwietnia 10 kwietnia przygotowała promocję na odzież, obuwie i torebki. Przy zakupie min. 2 produktów z tych kategorii na każdy z nich otrzymamy rabat 70 proc. Przypomnijmy, że niedawno w sklepach Biedronka były dostępne torebki polskiej marki Puccini oraz z kolekcji sławnych sióstr Jenner, KendallxKylie.

Biedronka informuje, że w zakres promocji wchodzą m.in.: bielizna, bagaż, walizki, plecaki oraz dodatki do odzieży, np.: paski, parasole, portfele.

Promocją objęte zostały także niektóre kosmetyki. Wybrane produkty kupimy w promocji 1 plus 1 gratis.

Ponadto, Biedronka przygotowała promocję na akcesoria rowerowe, ogrodowe, a nawet produkty dla zwierząt. Swoim pupilom możemy sprawić zabawkę, drapak, a nawet transporter i smycz LED.

Tagi:

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >

Handel

Budweiser ze sklepu, to nie ten sam Budweiser co sponsoruje Mundial. Wyjaśniamy częstą pomyłkę

Czytaj więcej >