BiznesINFO.pl
Biedronka od czwartku będzie sprzedawać produkty Baseus

BiznesInfo

Tania elektronika w Biedronce już od czwartku. Wśród ciekawych propozycji produkty marki Baseus

9 Marca 2021

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Udostępnij:

Już za dwa dni miłośnicy elektronicznych gadżetów obowiązkowo powinni stawić się w sklepach Biedronki. Od czwartku sieć zaoferuje bowiem produkty marki Baseus, jak m.in. ładowarki, słuchawki czy kable USB. Warto się pospieszyć, gdyż produkty nie bę

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Od czwartku Biedronka będzie sprzedawać produkty Baseus

  • Jakie produkty marki będzie można kupić

  • Jak długo produkty będą dostępne

Produkty Baseus w ofercie Biedronki

Co jakiś czas Biedronka oferuje swoim klientom elektroniczne hity po dość okazyjnej cenie. Niedawno informowaliśmy o możliwości zakupu w sklepach należących do sieci m.in. LED-owej żarówki, którą można połączyć z telefonem i dzięki temu mieć kontrolę nad oświetleniem w domu.

Sieć oferowała również obrotową kamerę Wi-Fi, rejestrującą obraz w jakości Full HD. Urządzenie wyposażono w funkcję wykrywania i powiadamiania o ruchu, dzięki czemu istnieje możliwość obserwowania np. co robi pies w trakcie naszej nieobecności.

A od najbliższego czwartku w placówkach Biedronki będzie można kupić produkty marki Baseus.

Baseus jak przypomina serwis  dobreprogramy.pl to chińska marka akcesoriów elektronicznych, należąca do firmy Shenzhen Besing Technology Co. Limited. Logo firmy jest uproszczonym hasłem Baseus, czyli "Base on User", co, jak wyjaśniają jej przedstawiciele, ma być dla klientów jasną sugestią, że wszystkie urządzenia tworzone są z uwzględnieniem ich potrzeb.

Jakie konkretnie produkty marki będzie można kupić od czwartku? Na przykład ładowarkę Baseus z trzema portami USB o maksymalnym łącznym natężeniu prądu do 3,4 A i 2,4 na jednym złączu. Urządzenie posiada także wbudowany ekran LED.

Trzyportowa ładowarka będzie kosztować 24,99 zł. Można mówić tu o dość okazyjnej cenie, gdyż jak zauważa portal, w sklepie producenta produkt kosztuje 29,99 zł, co oznacza, że kupując go w sklepach Biedronki można oszczędzić 5 zł.

[EMBED-11]

Biedronka ma też coś dla kierowców

Od 11 marca w sklepach Biedronki dostępne będą również samochodowe uchwyty magnetyczne i grawitacyjne na smartfon. W zależności od modelu, można je zamocować na szybie, kratce wentylacyjnej lub desce rozdzielczej, czy na zagłówku. Mogą być one również wyposażone w klamrę utrzymującą smartfon na miejscu czy teleskopowe ramię, zwiększające komfort użytkowania. Uchwyty również będą kosztowały 24,99 zł.

Na tym jednak nie koniec, gdyż od czwartku w ofercie Biedronki znajdą się również kable USB Baseus. Jak podają dobreprogramy.pl dostępny będzie np. przewód USB Lightning do iPhone'a o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A i długości 1 m, przewód USB-C ze wsparciem technologii Quick Charge 3.0, maksymalnym natężeniu prądu 2 A i długości 2 m, czy przewód microUSB (+QC 3.0) o maksymalny natężeniu prądu 1,5 A i długości 2 m. Cena każdego z kabli to 14,99 zł za sztukę.

Do kiedy produkty Baseus w Biedronce?

Klienci od najbliższego czwartku będą mogli również szukać na sklepowych półkach sieci słuchawek Baseus, zarówno dousznych, nausznych, sportowych jak i klasycznych. W tym wypadku trzeba będzie przygotować się na nieco wyższą cenę, gdyż każdy z modeli to koszt 89,90 zł.

Będzie zatem co kupować, warto się jednak pospieszyć, gdyż sprzęt będzie dostępny w placówkach Biedronki do 25 marca, co oznacza, że na jego nabycie klienci będą mieli równo dwa tygodnie.

Radosław ŚwięckiAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Nowe Ferrari zaskoczyło świat. Włosi zaprezentowali całkiem inne auto niż dotychczas

Czytaj więcej >
Czego Polska eksportuje najwięcej?

Handel

Polski eksport i import mocno rośnie. Najnowsze dane za lipiec

Czytaj więcej >
Żywność i podwyżki cen

Handel

Maspex zapowiada podwyżki cen. Wysokie koszty produkcji

Czytaj więcej >

Handel

Czy braki energii wpłyną na produkcję Coca-Cola w Polsce?

Czytaj więcej >
Allegro

Handel

Allegro chce zastrzec kolor pomarańczowy jako znak towarowy

Czytaj więcej >
Fot. Jakub Kaminski/East News

Handel

Nowe problemy. W sklepach zabraknie kolejnego produktu

Czytaj więcej >