BiznesINFO.pl
Biedronka kusi inteligentnym sprzętem elektronicznym

Wikimedia/Yarl, (CC BY-SA 3.0)

Biedronka poszerza ofertę w zaskakującym kierunku. Teraz kupisz elektronikę za bezcen

7 Listopada 2020

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Udostępnij:

Biedronka przygotowała coś specjalnie dla gadżetomaniaków. Od 5 listopada kupimy w sieci inteligentne urządzenia elektroniczne, które z pewnością ułatwią nasze życie za śmieszną cenę, ponieważ jak zwykle w Biedronce nie przepłacimy.

Biedronka kusi nowymi gadżetami

Od 5 listopada w sieci Biedronka można kupić inteligentny sprzęt do kontrolowania domów i mieszkań. Gadżety są kompatybilne z Asystentem Google, Siri, czy Alexą od Amazona.

- Dzięki nowym urządzeniom dostępnym w sklepach Biedronka za pomocą jednego dotknięcia ekranu smartfona lub komendy głosowej możemy na przykład regulować kolor oświetlenia w naszym domu, wydawać komendy psu przy pomocy specjalnej kamery czy po prostu oszczędzać prąd przez zdalne wyłączanie gniazdka elektrycznego - zdradziła cytowana przez Wiadomości Handlowe Anna Nowak, kupiec odpowiedzialna za ofertę artykułów przemysłowych w sieci Biedronka.

Obrotowa kamera Wi-Fi Full HD

Jednym z ciekawszych inteligentnych urządzeń dostępnych w tej chwili w Biedronce jest z pewnością obrotowa kamera Wi-Fi, która rejestruje obraz w jakości Full HD. Urządzenie wyposażono w funkcję wykrywania i powiadamiania o ruchu, dzięki czemu będziemy mogli obserwować np. co robi pies w domu pod naszą nieobecność. 

Obrotowa kamera z możliwością obrotu w pionie i w poziomie gwarantuje szerokie pole widzenia w znakomitej jakości Full HD. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi możemy wykorzystać sprzęt jako elektroniczną nianię.

Producenci zadbali także, by jakość obrazu była dobra także w nocy - odpowiadają za to wbudowane diody podczerwieni (IR). Kamerę można mieć już za 169,00 zł.

1. Kierowco, wpadniesz szybciej niż myślisz. Mandatu już tak łatwo nie będzie można uniknąć2. W Polsacie na żywo wsparła Strajk Kobiet. "Nie było to mile widziane"3. Wraca czas stania w kolejkach. W sklepach nowe limity klientów

9 W smart żarówka LED Wi-Fi

Kolejnym urządzeniem, które znalazło się w ofercie Biedronki jest LED-owa żarówka, którą można połączyć z telefonem, dzięki czemu zyskamy pełną kontrolę nad oświetleniem w naszym domu. Użytkownicy będą mogli regulować barwy bieli i koloru, a także skonfigurować harmonogram, czy timer. Cena żarówki to 49,99 zł.

Smart listwa zasilająca Wi-Fi

To kolejna niezwykle ciekawa propozycja od Biedronki, która z pewnością pomoże w oszczędzaniu zużywanej energii.

Każde gniazdo listwy jest oddzielnie sterowane, podobnie jak w przypadku żarówki możliwe jest skonfigurowanie harmonogramu, czy timera. Sprzęt umożliwia podłączenie urządzeń do trzech gniazd oraz czterech wejść USB 5 V (4.2A). Inteligentny przedłużacz kupimy już za 149,00 zł.

Wiktoria PękalakAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Biedronka przygotowała się na Black Friday. Klienci znów ustawią się w kolejkach

Czytaj więcej >
kolejka

Handel

Polacy znaleźli sposób na inflację. Starają się kupować konkretne produkty

Czytaj więcej >

Handel

Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą

Czytaj więcej >
lidl

Handel

Lidl rzuca na półki prawdziwe hity, ale tylko dzisiaj. Sieć poinformowała klientów

Czytaj więcej >
Rossmann i Kolporter

Handel

Rossmann przygotował wielki prezent dla klientów. Dostaniesz go bezpłatnie w salonikach Kolporter

Czytaj więcej >
ważne

Handel

RMF: Rząd wprowadzi maksymalną marżę dla stacji benzynowych

Czytaj więcej >