Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Awaria w mBanku. Klienci bez dostępu do pieniędzy
Radosław Święcki
Radosław Święcki 07.07.2021 02:00

Awaria w mBanku. Klienci bez dostępu do pieniędzy

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Awaria w mBanku. Klienci czwartego co do wielkości banku w Polsce informują o problemach z logowaniem na konto. Bank zajął już stanowisko w tej sprawie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Nastąpiła awaria w mBanku

  • Z czym mają problem klienci banku

  • Co na to mBank

Awaria w mBanku

To nie jest łatwa środa do klientów mBanku. Osoby te - jak podaje Radio Zet - skarżą się w komentarzach w serwisie DownTetector.pl na trudności z zalogowaniem się na konto, zarówno przez stronę internetową jak i aplikację mobilną.

Na domiar złego klienci mają problem z uzyskaniem wszelkiego rodzaju informacji, gdyż kontakt z infolinią mBanku jest utrudniony.

Co na to mBank.pl? Instytucja wydała na Twitterze krótki komunikat, w którym informuje:

- Obecnie występują spowolnienia w logowaniu do banku. Po zalogowaniu możesz nie widzieć wszystkich informacji, a część funkcji może być niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia - czytamy w komunikacie banku.

Czwarty co do wielkości bank informuje również, że 10 lipca, czyli w najbliższą sobotę przeprowadzone zostaną przeprowadzone prace techniczne w związku z czym od 22.00 do północy nie będzie możliwe skorzystanie z mKantoru oraz usługi fakturowania. Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi: mBank