Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > 26 maja niemiecka sieć otworzy w Polsce kolejny sklep. W planach ekspansja na ogromną skalę
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 24.05.2023 13:36

26 maja niemiecka sieć otworzy w Polsce kolejny sklep. W planach ekspansja na ogromną skalę

niemcy-flaga
Pixabay

Niemiecka sieć detaliczna Woolworth otworzy w Polsce swój trzeci sklep. Już 26 maja z ofertą dyskontu będą mogli zapoznać się mieszkańcy stolicy – placówka znajduje się w centrum handlowym Fort Wola przy ulicy Połczyńskiej 4. W tym miesiącu Woolworth otworzył się już w Krakowie i Poznaniu. Niemiecki gigant ma ambitne plany wobec ekspansji w naszym kraju – każdego roku chce otwierać od 15 do 20 sklepów.

Ambitne plany niemieckiej sieci wobec polskiego rynku

Już w najbliższy piątek niemiecka sieć detaliczna Woolworth otworzy u nas kolejny sklep – trzeci w skali kraju, a pierwszy w stolicy. Nowa placówka znajduje się w centrum handlowym Fort Wola przy ulicy Połczyńskiej 4. 26 maja na klientów czekają liczne promocje produktowe (ponad 5 tys. artykułów za mniej niż 13 zł) i oferty specjalne.

W Polsce (Woolworth – dop. red.) zaczyna swoją ekspansję z ambitnym planem otwierania od 15 do 20 sklepów rocznie. I jest na dobrej drodze, bo tylko w maju dyskonty z logo brandu pojawiły się w Krakowie i Poznaniu – informuje Buena Vista Media Group w komunikacie nadesłanym do redakcji Biznesinfo.

fot_Woolworth_Warszawa_1.jpg

To już pewne. Dodatkowe pieniądze trafią na konta milionów Polaków pod koniec wakacji.

Szeroki asortyment

W ofercie Woolworth znajdują się m.in. tekstylia, ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, sprzęt AGD, produkty drogeryjne czy dekoracyjne. Standardowo w sklepie jest od 8 tys. do 12 tys. produktów, co – zdaniem niemieckiej sieci – ma świadczyć o jej szerokim asortymencie. Według osób odpowiedzialnych za zarządzanie marką Woolworth na polskim rynku to właśnie duży wybór produktów oraz korzystne ceny mają zapewnić firmie silną pozycję.

fot_Woolworth_Warszawa_2.jpg

Najszybciej rozwijająca się niemiecka sieć detaliczna

W Niemczech Woolworth posiada ponad 580 sklepów i ma w planach podwojenie tej liczby. 8 maja br. sieć rozpoczęła działalność na naszym rynku. Pierwszy sklep otwarto w krakowskim centrum handlowym Atut przy ul. Galicyjskiej 18.

Zdjęcia zamieszczone w artykule pochodzą z materiału prasowego autorstwa BUENA VISTA Media Group.

fot_Woolworth_Warszawa_3.jpg