Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Więcej Biedronek. Sieć otworzyła kolejne sklepy tuż przed niedzielą handlową
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 01.04.2023 08:57

Więcej Biedronek. Sieć otworzyła kolejne sklepy tuż przed niedzielą handlową

Biedronka
East News

Pod koniec marca Biedronka otworzyła 9 nowych sklepów. Sieć przypomina, że 2 kwietnia 2023 przypada niedziela handlowa. 


 

Nowe sklepy sieci Biedronka

Pod koniec marca Biedronka otworzyła 9 nowych sklepów zapraszając nowych klientów zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach, w tym Jerzmanowa, Słupia, Oświęcimia, Świdnika, Małdyty, Kłodzko, Żnin i Rychtal. 

Ponadto, w 25 placówkach skończyły się prace remontowe, co oznacza, że klienci mogą ponownie skorzystać z atrakcyjnej oferty i licznych promocji w miastach takich jak Olsztyn, Płońsk, Łódź, Inowrocław, Radom i Kobylin.

Niedziela handlowa 2 kwietnia

Portal dla handlu.pl zwraca uwagę, że Biedronka zdążyła otworzyć nowe sklepy tuż przed niedzielą handlową, która wypada 2 kwietnia 2023 roku. 

Niedziela handlowa dla wielu konsumentów będzie dobrym czas na zrobienie zakupów już przed świętami, a dla niektórych sklepów szansą na zwiększenie obrotów i zarobków.

Sieć sklepów Biedronka

Biedronka to jedna z czołowych sieci handlowych w Polsce.  Od momentu założenia firmy w 1995 roku, Biedronka stale się rozwija i otwiera coraz więcej sklepów na terenie kraju.

 Obecnie marka ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, oferującą bogaty asortyment produktów w atrakcyjnych cenach.