BiznesINFO.pl
05.2001.Janow Podlaski . Dzien Komuni Swietej . Pierwsza Komunia Fot.Andrzej Iwanczuk/Reporter

East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Nietypowa oferta komunijnego prezentu. Producent chwali się stalowymi śrubami

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Zbliżający się maj to czas pierwszych komunii świętych. Te, choć prawdopodobnie inne niż dotychczas, stanowią doskonałą okazję do sprawienia nietuzinkowego prezentu. Jednym z nich jest wyjątkowa koperta, która posiada kilkadziesiąt śrub.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki prezent oferuje producent

  • Do czego może prowadzić zabawa prezentem

  • Czy jest on bezpieczny

Komunia z nietypowym prezentem

Na przestrzeni ostatnich lat prezenty komunijne ewoluowały do różnych rozmiarów, formatów oraz rodzajów. Jeszcze na początku nowego tysiąclecia dzieci cieszyły się z otrzymanego roweru na komunię, później przyszła pora na telefony, laptopy, czy konsole do gier.

W ostatnich latach dzieci nie otrzymują już na prezent tradycyjnych medalików z wizerunkiem świętych, a quady, skutery oraz inne technologiczne wynalazki, które małemu dziecku są zbędne, ale będą stanowić doskonałą frajdę dla rodziców.

Okazuje się, że wciąż chętnie ofiarowywane w ramach komunijnego prezentu są pieniądze. Popularny żart o znikających pieniądzach z komunii może niedługo odejść w zapomnienie, bowiem producent pewnego prezentu przygotował się na tę okazję.

Portal money.pl informuje o kopercie zamykanej na dwadzieścia sześć śrub metalowych. Koperta według producenta stanowi doskonały pomysł na prezent w czasie kwarantanny.

Dziecko może mieć doskonałą zagwozdkę do tego, aby dotrzeć do pieniędzy z komunii, jednakże wystarczy, że pomysłowy wujek mocniej zakręci śruby i historia może mieć inny finał.

Komunie pod znakiem zapytania

Koperta wykonana jest ze sklejki o grubości 5 milimetrów. Na kopercie można wytłoczyć imię dziecka, a w jej środku przygotowano specjalne miejsce na banknot. Wyżłobienie ma wymiary 15x8 cm, dlatego zmieści się tam nawet 200 zł.

Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na zakup nietuzinkowej koperty komunijnej, musi pamiętać o opiece dorosłego nad rozpracowującym ją dzieckiem. Czasami pociechy mają różne pomysły i mogą chcieć otworzyć kopertę np.: piłką lub nożem.

Z drugiej strony koperta może stanowić doskonałe zabezpieczenie przed "pieniędzmi z komunii znikającymi w tajemniczy sposób".

Jednocześnie wciąż komunie stoją pod znakiem zapytania. Pandemia koronawirusa wymusiła liczne ograniczenia w związku z organizacją imprez. Niestrudzeni rodzice zapowiadają, że przyjęcie zorganizują w domu.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

BiznesInfo

Polska i świat

Katastrofa samolotu w Lubuskim. Nieoficjalnie: nie żyje jeden z najbogatszych Polaków

Czytaj więcej >
pixabay, kasjanf

Polska i świat

Czy Centralny Port Komunikacyjny nie zostanie wybudowany? Horała: Tylko w trzech przypadkach

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Za wykroczenie skarbowe kara nawet 14 tys. zł. Nowe prawo już obowiązuje

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Jak przekonać seniorów do późniejszego przejścia na emeryturę? Rząd ma plan i nie zawaha się go użyć

Czytaj więcej >
Jochen Tack/EAST NEWS

Polska i świat

Koronawirus na polu szparagów w Niemczech. Polacy pilnowani przez ochronę

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Polska i świat

Obsesja bursztynu. Polacy tłumnie szukają go przy przekopie Mierzei Wiślanej

Czytaj więcej >