BiznesINFO.pl

Biznesinfo.pl

Najdroższy penthouse w Hiszpanii na sprzedaż

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Najdroższy hiszpański penthosue znajduje się na ostatnim piętrze ekskluzywnego apartamentowca Montalban 11 w dzielnicy Jeronimos. Luksusowa nieruchomość znajduje się w Madrycie i przyciąga wzrok najbogatszych ludzi świata. Wielu marzy o tym, by stać się właścicielemami penthouse\\'u, aczkolwiek niewielu będzie stać na taką inwestycję. W grę wchodzą jedynie prawdziwi krezusi. 

Penthouse, o którym mowa, to prawdziwa gratka dla bogaczy inwestujących w nieruchomości. Ma 750 metrów kwadratowych i 20 metrowy taras ze wspaniałym widokiem. W środku odnajdziemy pięć luksusowych sypialni, siedem łazienek, siłownię oraz elegancki, prywatny basen. 

Ile trzeba zapłacić, by stać się właścicielem apartamentu? Mowa o kolosalnych pieniądzach. Właściciel nie będzie musiał długo szukać klientów, ponieważ bogacze z całego świata interesują się zakupem. Negocjacje raczej nie będą prowadzić do obniżenia ceny, tylko do jej... podniesienia.

Cena wywoławcza apartamentu jest  kolosalna. Właściciel przedstawił cenę wywoławczą, która opiewa na 14,6 milionów euro. Inwestycja jest o tyle interesująca, że cena apartamentu w ciągu dwóch lat urosła o 2 miliony euro. 

Penthouse jest prawdziwym diamentem na madryckim rynku nieruchomości. Wewnątrz luksusowej kamienicy znajdują się między innymi wspaniałe dzieła sztuki pochodzącego z Wenezueli rzeźbiarza Carlosa Cruz-Dieza, co jest ukłonem w stronę znajdującego się w pobliżu trójkąta muzeów. 

Warto podkreślić, że w stolicy Hiszpanii ceny nieruchomości nieustannie rosną.

Tagi:

PenthouseNieruchomościMadryt

Podobne artykuły

Finanse

Najnowsze dane dotyczące inflacji. Mamy dobre wiadomości
Czytaj więcej >

Finanse

Ważny komunikat ZUS. Dotyczy wysokości emerytur
Czytaj więcej >

Finanse

W 2023 roku podatek od psa to nawet 150,93 zł. Wielu zapłaci znacznie mniej, inni nie zapłacą wcale
Czytaj więcej >

Finanse

ZUS apeluje: wciąż kilkaset tysięcy Polaków nie wykorzystało dodatkowego 500 zł na dziecko. Po 31 marca pieniądze przepadną
Czytaj więcej >

Energetyka

Rząd właśnie ogłosił. Od kwietnia rusza nowa edycja programu „Mój prąd”
Czytaj więcej >

Finanse

Pakiet darmowych badań dla każdego ubezpieczonego w NFZ. Sprawdzamy, kiedy obowiązuje refundacja
Czytaj więcej >
Kasper Starużyk

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]