BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Najdroższy penthouse w Hiszpanii na sprzedaż

21 Lutego 2019

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Najdroższy hiszpański penthouse jest na sprzedaż. Ocieka luksusem, a jego cena rośnie w szalonym tempie. W ciągu ostatnich dwóch lat urosła aż o dwa miliony euro. Kogo będzie stać na to, by stać się właścicielem tej prestiżowej nieruchomości?

Najdroższy hiszpański penthosue znajduje się na ostatnim piętrze ekskluzywnego apartamentowca Montalban 11 w dzielnicy Jeronimos. Luksusowa nieruchomość znajduje się w Madrycie i przyciąga wzrok najbogatszych ludzi świata. Wielu marzy o tym, by stać się właścicielemami penthouse\\'u, aczkolwiek niewielu będzie stać na taką inwestycję. W grę wchodzą jedynie prawdziwi krezusi. 

Penthouse, o którym mowa, to prawdziwa gratka dla bogaczy inwestujących w nieruchomości. Ma 750 metrów kwadratowych i 20 metrowy taras ze wspaniałym widokiem. W środku odnajdziemy pięć luksusowych sypialni, siedem łazienek, siłownię oraz elegancki, prywatny basen. 

Ile trzeba zapłacić, by stać się właścicielem apartamentu? Mowa o kolosalnych pieniądzach. Właściciel nie będzie musiał długo szukać klientów, ponieważ bogacze z całego świata interesują się zakupem. Negocjacje raczej nie będą prowadzić do obniżenia ceny, tylko do jej... podniesienia.

Cena wywoławcza apartamentu jest  kolosalna. Właściciel przedstawił cenę wywoławczą, która opiewa na 14,6 milionów euro. Inwestycja jest o tyle interesująca, że cena apartamentu w ciągu dwóch lat urosła o 2 miliony euro. 

Penthouse jest prawdziwym diamentem na madryckim rynku nieruchomości. Wewnątrz luksusowej kamienicy znajdują się między innymi wspaniałe dzieła sztuki pochodzącego z Wenezueli rzeźbiarza Carlosa Cruz-Dieza, co jest ukłonem w stronę znajdującego się w pobliżu trójkąta muzeów. 

Warto podkreślić, że w stolicy Hiszpanii ceny nieruchomości nieustannie rosną.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

ważne

Finanse

W ramach Polskiego Ładu skarbówka zacznie patrzeć nam na ręce. Dostali nowe możliwości

Czytaj więcej >
Flaga Niemiec

Finanse

Niemcy muszą zrealizować unijne postanowienie. Od 1 października będą zwracać pieniądze za drogi

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS N/Z Pismo z ZUS-u i pieniadze

Finanse

ZUS może odebrać świadczenia z odsetkami. Nowe prawo od 18 września

Czytaj więcej >
Ważne Biznesinfo

Finanse

ING ostrzega przed oszustwem na platformie Vinted. Nie odzyskasz pieniędzy

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS N/z obliczanie domowego budzetu, miesieczne koszty utrzymania

Finanse

Waloryzacja emerytur w 2022 r. ma być olbrzymia. Nawet 400 zł więcej

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS N/z emeryt czyta pismo z ZUS-u , na stole pieniadze banknoty i bilon

Finanse

ZUS poinformował o wypłatach czternastek. Wiemy, kiedy ruszą

Czytaj więcej >