Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Loteria spisu powszechnego z losowaniem już dzisiaj. Do wygrania 1000 zł
Maria Glinka
Maria Glinka 22.03.2022 09:22

Loteria spisu powszechnego z losowaniem już dzisiaj. Do wygrania 1000 zł

Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Loteria spisu powszechnego już dzisiaj wyłoni kolejnych zwycięzców. Do zgarnięcia jest łącznie 260 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 1000 zł. Dotychczas nagrodę otrzymało 720 osób.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • O której godzinie odbędzie się loteria spisu powszechnego

  • Na kiedy zaplanowano finałowe losowanie

  • Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział

Loteria spisu powszechnego 18 czerwca. Kolejne nagrody czekają na Polaków

Loteria spisu powszechnego po raz kolejny wynagrodzi obywateli, którzy zdążyli już wywiązać się z tegorocznego obowiązku przekazania szczegółowych danych w ręce GUS. Losowanie zaplanowano na godzinę 12:00.

Tym razem loteria spisu powszechnego oferuje 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł oraz 80 kart o wartości 500 zł. Dotychczas wygrało już 720 osób.

Transmisja z dzisiejszego losowania odbędzie się na oficjalnych profilach GUS na Youtubie i Facebooku. Loteria spisu powszechnego jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich, które już dokonały samospisu przez internet lub telefon i zarejestrowały się na stronie konkursu przy użyciu unikalnego 10-cyfrowego kodu.

Loteria spisu powszechnego jest podzielona na województwa, aby nagrody trafiły do każdego regionu kraju, a nie tylko do najliczniejszych obszarów. Portal money.pl podaje, że dzięki temu mieszkaniec województwa opolskiego (1 mln osób) ma zdecydowanie większe szanse na wygraną niż mieszkaniec województwa mazowieckiego (5,3 mln osób).

Losowanie będzie odbywało się w zgodzie z alfabetyczną kolejnością województw, a na ekranie pojawią zwycięskie kody. Na pierwszy ogień idzie więc województwo dolnośląskie, a stawkę zamyka zachodniopomorskie.

Każdy, kto zwycięży otrzyma stosowną informację za pośrednictwem maila lub telefonu. Loteria spisu powszechnego przewiduje także losy zapasowe, gdyby okazało się, że ze zwycięzcą nie ma kontaktu.

Najpierw pieniądze, a potem samochód. Finał loterii spisu powszechnego na horyzoncie

W dzisiejszym losowaniu wezmą udział osoby, które zarejestrowały się do środy 16 czerwca. Jednak spóźnialscy nie są na przegranej pozycji, ponieważ loteria spisu powszechnego zostanie zorganizowana również 2 i 9 lipca.

Loteria spisu powszechnego to jeden z instrumentów, przy pomocy którego GUS przypomina obywatelom o obowiązkowym udziale w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Tego typu badanie GUS przeprowadza raz w ciągu dekady.

Choć sam spis potrwa do końca września 2021 r. to loteria spisu powszechnego skończy się w czasie wakacji. Finał całego losowania zaplanowano na 14 lipca.

Gra jest warta świeczki, ponieważ w puli jest 14 samochodów Toyota Yaris. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w finałowym losowaniu musi wpisać kod na stronie konkursu do 7 lipca.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]

Tagi: Pieniądze GUS