BiznesINFO.pl
Lidl fot. wikimedia.org/Aljona83

wikimedia.org/Aljona83

Lidl odpowiada Biedronce. Sieciówka będzie rozdawała piwo

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

Udostępnij:

Lidl to druga obok Biedronki najpopularniejsza sieciówka w Polsce. Tym bardziej więc ciekawie się robi wśród obowiązujących promocji, gdy jedna sieć ruszy z jakąś akcją, a konkurent zwykle jej na to odpowiada. Tak też dzieje się w tym wypadku. Po promocji na piwo z Biedronki, o którym pisaliśmy wcześniej, informujemy o ofercie Lidla, która dostępna będzie tylko w piątek 30 kwietnia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie piwa Lidl oferuje za darmo

  • Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji

  • Czy promocja ma jakieś ograniczenia

Lidl oferuje piwo. Za darmo 4 sztuki

Konkurująca z Biedronką sieć postanowiła dołączyć do akcji rozdawania darmowych piw klientom na zakupach. Przypomnijmy, że sieciówka z biedronką w logo oferuje na majówkę 12 piw za darmo, przy zakupie 24 sztuk. Promocja obowiązuje zaś od 29 kwietnia do 30 kwietnia do 02:00 lub do wyczerpania zapasów.

Na odpowiedź Lidla nie trzeba było długo czekać. Niemiecka sieć już ogłosiła swoją akcję na 30 kwietnia. Zgodnie z nią klienci sieci Lidl będą mogli otrzymać 4 darmowe piwa.

Jak podaje gazeta.pl, w tym celu klient będzie musiał wziąć przynajmniej 8 piw, a dopiero wówczas możliwe będzie wydanie czterech sztuk za darmo. Co ważne, sieć nie ogranicza klientów do piw jednej marki. W ramach promocji można mieszać je dowolnie.

Również istotną kwestią jest fakt, że promocją objęte są także piwa kraftowe, coraz częściej reprezentujące polskich rzemieślników piwnych w sieci Lidl. To szczególna okazja dla wszystkich amatorów chmielonego trunku, ponieważ piwa te zwykle sprzedawane są w Lidlu po cenie nawet 4 razy wyższej niż zwykłe, często przeciętnej jakości piwa koncernowe.

Niezależnie więc od tego, czy wybraliśmy piwa koncernowe, kraftowe, czy może też je mieszaliśmy zasada jest prosta - cztery najtańsze piwa z pakietu są odliczane. Ich cena jest sumowana, a na paragonie widnieje jako jeden rabat.

Lidl oferuje 4 piwa za darmo. Ale stawia też warunki

Akcja na 4 darmowe piwa w Lidlu nie jest oczywiście nieograniczona. W zasadzie warunki udziału w niej sieciówka postawiła dwa.

Po pierwsze - po darmowe piwa zgłosić mogą się jedynie użytkownicy aplikacji Lidl Plus. W tym celu w aplikacji muszą aktywować specjalny kupon na piwo.

Po drugie - cztery piwa przysługują na jedną osobę. Kupon może być bowiem przyznany tylko jeden raz na każdą kartę lojalnościową.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Lidl obniży ceny części produktów

Handel

Lidl wprowadza zmiany cen w związku z innymi stawkami VAT. Sieć już poinformowała klientów

Czytaj więcej >
Biedronka wycofuje szkodliwy ser

Handel

Popularny ser wycofany z Biedronki. Spożycie może wywołać u ciebie chorobę

Czytaj więcej >
By Krzysztoferski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29842461

Handel

Zakaz obowiązuje od 20 maja. Ale w sklepach wciąż możesz znaleźć alternatywy

Czytaj więcej >
Niedziela handlowa

Handel

Jutro zrobisz zakupy, ale jednak nie wszędzie. Do konkretnych sklepów wybierz się lepiej dzisiaj

Czytaj więcej >
Zakaz handlu zostanie czasowo zniesiony?

Handel

Zakaz handlu w niedzielę już nie taki pewny. Rząd może nie mieć wyjścia

Czytaj więcej >
Godziny otwarcia sklepów w długi weekend

Handel

Godziny otwarcia sklepów będą w ten weekend nieco inne. Lepiej je znać, żeby nie odbić się od drzwi

Czytaj więcej >