Kaufland rozdaje piwa za darmo
Wikimedia/Geri-oc, CC BY-SA 3.0 DE
Autor Wiktoria Pękalak - 25 Listopada 2020

Kaufland kusi Polaków promocją. W piątek aż cztery sztuki możesz dostać gratis

Kaufland dołączył do grona sklepów takich jak Lidl, czy Biedronka, które właściwie od początku epidemii prześcigają się w promocjach na ulubiony napój Polaków - piwo. W ten piątek w Kauflandzie kupimy je za o wiele mniej. A właściwie, część dostaniemy w gratisie.

Kaufland rozda piwo za darmo

Weekendowe promocje piwne są już stałym punktem w ofercie wielu sklepów. Od początku epidemii byliśmy świadkami wielkiej bitwy, w której Lidl i Biedronka prześcigały się w tym, czyja promocja będzie najkorzystniejsza. Teraz do tego grona dołącza Kaufland.

Mieszkasz w bloku? Szykuj się na nową opłatę, raczej jej nie uniknieszMieszkasz w bloku? Szykuj się na nową opłatę, raczej jej nie uniknieszCzytaj dalej

Kaufland idąc w ślady Biedronki i Lidla przygotował dla swoich klientów akcję, w której za darmo można otrzymać cztery piwa w butelce. Jak twierdzi Radio ZET, promocja może nie dorównywać swoim rozmachem akcjom Biedronki i Lidla, jednak w końcu trzeba od czegoś zacząć.

Piwo za darmo będzie można dostać w Kauflandzie tylko w piątek 27. listopada. Obowiązujące zasady są bardzo podobne do tych, które znamy z wymienionych wyżej dyskontów.

Kupując dziesięć piw w Kauflandzie, zapłacimy tylko za sześć. Cztery piwa dostaniemy praktycznie gratis. To w zasadzie rabat w wysokości 40 proc., choć ze względów reklamowych sieciówka podkreśla darmowość 4 sztuk piwa.

Już w czwartek mieszkańcy aż 6 miast mogą liczyć na niespodziankę od Lidla. Sklep potwierdził swoje planyJuż w czwartek mieszkańcy aż 6 miast mogą liczyć na niespodziankę od Lidla. Sklep potwierdził swoje planyCzytaj dalej

Promocja dotyczy popularnych piw, często wybieranych przez Polaków: Kasztelan Niepasteryzowane Świeże oraz Namysłów Pils, za które w promocyjnej cenie zapłacimy mniej niż 2 złote.

Promocja Kauflandu oznaczona jest w gazetce promocyjnej jako część Black Friday - dnia największych promocji. Wybierając się wtedy na zakupy do niemieckiej sieci warto się rozglądać, ponieważ promocje dotyczą także wielu innych artykułów.

Kaufland rozdaje piwa za darmo

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Kołakowski jednak odchodzi z PiS, przewaga władzy słabnie. Ujawnił swoje następne kroki
  2. Fatalne wiadomości dla Jarosława Kaczyńskiego. Są wyniki sondażu, większość Polaków ma już dość
  3. Bon 500 plus wciąż do wydania, skorzystało tylko 1 mln Polaków. Niektórzy dostaną aż 1000 zł
Świetne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęŚwietne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęCzytaj dalej

Piwa za darmo w Biedronce

Ogromne wrażenie na klientach zrobiła Biedronka, która zorganizowała promocję “12 gratis”, która polegała na tym, że kupując 12 piw, kolejne 12 otrzymywaliśmy gratis.

Promocja Biedronki dotyczyła piw, takich jak: Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Karmi, Somersby i Żywiec, które można było dowolnie mieszać. Promocja była naliczana na najtańsze z nich. Warto dodać, że promocja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony Polaków. Niewątpliwe więc, że Biedronka jeszcze sięgnie po takie rozwiązanie.

50 km/h w terenie zabudowanym przez całą dobę. Rząd 50 km/h w terenie zabudowanym przez całą dobę. Rząd "uchwalił" przepis grafiką na twitterzeCzytaj dalej

Aby skorzystać z promocji, należało pokazać przy kasie kartę Moja Biedronka. Gratisowe piwa można było odebrać tylko raz na jedną kartę Moja Biedronka. Choć 24 piwa na głowę i tak robią wrażenie, nie brak było takich amatorów zakupów, którzy z promocji korzystali więcej niż raz, wykorzystując różne karty.

Promocja obowiązywała jedynie w piątek, 20 listopada 2020 w godzinach otwarcia sklepów do wyczerpania zapasów. W ostatnich godzinach otwarcia dyskontu można było już zauważyć puste półki.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Para prezydencka zachęca do pomocy przed świętami. Warszawski Bank Żywności potrzebuje wsparcia
  2. Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - Wideo
  3. Nowy podatek podwyższy ceny wszystkich produktów. Rząd nie ma zamiaru dłużej się wstrzymywać
  4. Zaskakujący krok Niemiec w sprawie aktywności zawodowej kobiet. Dotyczy najwyższych stanowisk
  5. Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Skąd wzięło się konsumpcyjne święto?
  6. Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)
  7. Wielki hit, któremu nikt się nie oprze. Ciasto bez pieczenia „Raffaello” nie ma sobie równych
Poczta Polska apeluje do Polaków o rozwagę. Oszuści mają nowy sposób i chcą nas okraśćPoczta Polska apeluje do Polaków o rozwagę. Oszuści mają nowy sposób i chcą nas okraśćCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News