BiznesINFO.pl
Kaufland rozdaje piwa za darmo

Wikimedia/Geri-oc, CC BY-SA 3.0 DE

Kaufland kusi Polaków promocją. W piątek aż cztery sztuki możesz dostać gratis

25 Listopada 2020

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Kaufland dołączył do grona sklepów takich jak Lidl, czy Biedronka, które właściwie od początku epidemii prześcigają się w promocjach na ulubiony napój Polaków - piwo. W ten piątek w Kauflandzie kupimy je za o wiele mniej. A właściwie, część dostaniemy w g

Kaufland rozda piwo za darmo

Weekendowe promocje piwne są już stałym punktem w ofercie wielu sklepów. Od początku epidemii byliśmy świadkami wielkiej bitwy, w której Lidl i Biedronka prześcigały się w tym, czyja promocja będzie najkorzystniejsza. Teraz do tego grona dołącza Kaufland.

Kaufland idąc w ślady Biedronki i Lidla przygotował dla swoich klientów akcję, w której za darmo można otrzymać cztery piwa w butelce. Jak twierdzi Radio ZET, promocja może nie dorównywać swoim rozmachem akcjom Biedronki i Lidla, jednak w końcu trzeba od czegoś zacząć.

Piwo za darmo będzie można dostać w Kauflandzie tylko w piątek 27. listopada. Obowiązujące zasady są bardzo podobne do tych, które znamy z wymienionych wyżej dyskontów. 

Kupując dziesięć piw w Kauflandzie, zapłacimy tylko za sześć. Cztery piwa dostaniemy praktycznie gratis. To w zasadzie rabat w wysokości 40 proc., choć ze względów reklamowych sieciówka podkreśla darmowość 4 sztuk piwa. 

Promocja dotyczy popularnych piw, często wybieranych przez Polaków: Kasztelan Niepasteryzowane Świeże oraz Namysłów Pils, za które w promocyjnej cenie zapłacimy mniej niż 2 złote.

Promocja Kauflandu oznaczona jest w gazetce promocyjnej jako część Black Friday - dnia największych promocji. Wybierając się wtedy na zakupy do niemieckiej sieci warto się rozglądać, ponieważ promocje dotyczą także wielu innych artykułów.

Piwa za darmo w Biedronce

Ogromne wrażenie na klientach zrobiła Biedronka, która zorganizowała promocję “12 gratis”, która polegała na tym, że kupując 12 piw, kolejne 12 otrzymywaliśmy gratis.

Promocja Biedronki dotyczyła piw, takich jak: Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Karmi, Somersby i Żywiec, które można było dowolnie mieszać. Promocja była naliczana na najtańsze z nich. Warto dodać, że promocja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony Polaków. Niewątpliwe więc, że Biedronka jeszcze sięgnie po takie rozwiązanie.

Aby skorzystać z promocji, należało pokazać przy kasie kartę Moja Biedronka. Gratisowe piwa można było odebrać tylko raz na jedną kartę Moja Biedronka. Choć 24 piwa na głowę i tak robią wrażenie, nie brak było takich amatorów zakupów, którzy z promocji korzystali więcej niż raz, wykorzystując różne karty.

Promocja obowiązywała jedynie w piątek, 20 listopada 2020 w godzinach otwarcia sklepów do wyczerpania zapasów. W ostatnich godzinach otwarcia dyskontu można było już zauważyć puste półki.

Tagi:

KauflandBiedronka

Wiktoria PękalakAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >

Handel

Budweiser ze sklepu, to nie ten sam Budweiser co sponsoruje Mundial. Wyjaśniamy częstą pomyłkę

Czytaj więcej >